• Home

липня 2017

31 липня 2017

РЯТУВАЛИ ВРАЖЕНОГО СТРУМОМ…

300717 3Здійснити цю операцію за лічені секунди неподалік від дороги на Немирівку було дуже непросто. Насамперед рятувальнику потрібно було вбезпечити самого себе від можливого електричного удару. Потім вправно вибратися на високий бетонний стовп, впевнитися у відсутності напруги на навколишніх дротах, надійно укріпити потерпілого на рятувальному тросі…

Читать далее

ВТОПИЛОСЯ ЧЕТВЕРО ЛЮДЕЙ

300717 2Два нещасних випадки днями трапилися в Гощанському районі. Там в річці Горинь втопився сорокаоднорічний житель села Бугрин та двадцятичотирирічний хлопець з Гощі.
Забрала річка Горинь і життя тридцятисемирічного чоловіка з села Ставок в Костопільському районі.

Читать далее

ОГЛЯД ДИТСАДКІВ: КРАЩИЙ - НЕМИРІВСЬКИЙ

300717 1У розпалі чудова літня пора, однак дбайливі господарі завжди намагаються вчасно підготуватися до осінньо-зимового періоду. Саме тому відповідно до наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради від 15.06.2017 № 114 «Про проведення огляду готовності закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської об’єднаної територіальної громади до нового 2017/2018 навчального року та до функціонування в осінньо-зимовий період» комісією, що складається із спеціалістів міської ради та її структурних підрозділів, розпочався моніторинг з питань вивчення стану готовності вище вказаних закладів до нового навчального року та до зими.

Читать далее

29 липня 2017

…ЧИ Ж, ТАКИ, БИДЛО?

290717 3Цю сентенцію чув не від одного нашого землячка-заробітчанина: я, мовляв, поляків, не люблю – вони на нас «бидло» кажуть! Воно то й, дійсно, якось так…Кому ж приємно, як тебе, людину, худобиною називають? Але озирнімося навкруг, замислімося над власною поведінкою, вчинками, словами сусідів, знайомих…
Посеред білого дня, у неділю, на вулиці, прямо під парканом бугаївського магазину «Барвінок» шістдесятирічний чоловік взявся собі справляти малу нужду. Коли ж йому зробив зауваження вдвічі молодший, але, очевидячки, настільки ж більш свідомий, - затіяв ще й бійку! Як це, мовляв, хтось посмів вказувати: куди і коли йому люрити?..

Читать далее

НЕЗАКОННІ ЗБРОЯ ТА БОЄПРИПАСИ: КРАЩЕ ЗДАТИ

290717 2На території району з 19 липня по 5 серпня проходять профілактичні заходи, які спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації, протидії злочинності, забезпечення охорони прав і свобод людини, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.
Нагадуємо, що, відповідно до статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» особам, які незаконно зберігають зброю та вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Читать далее

27 липня 2017

ТАЛАНТАМИ СЛАВИЛИ СЕЛО

270717 6Звітний концерт учасників художньої самодіяльності під назвою «Пісня нас єднає», який зібрав велику кількість глядачів, відбувся 23 липня в філіалі «Клуб Перенятин» комунального закладу «Радивилівський міський будинок культури».
Самодіяльні артисти зачарували присутніх своїми виступами, даруючи їм   хвилини радості.  Звучали пісні у виконанні Софії Гончук, Даші Гладун та Мирослава Воронка. Учасники дитячого вокального ансамблю співали українські пісні сучасних авторів « Ми щасливі діти» та « Калинова Україна».

Читать далее

ЛЮДИ, МЕНІ НАБРИДЛО ІМІТУВАТИ СПОВІДЬ

270717 4:крик душі молодого священика із Галичини
Я втомився щодня промовляти слова Анафори «І сотвори ото хліб цей Пречистим Тілом Христа Твого, а Те, що в чаші, — чесною Кров’ю, перетворивши Духом Твоїм Святим…». Втомився не тому, що мені лінь чи важко, чи щось інше, а втомився від того стиду, який, переважно, переживаю, бо через мене, грішного, і на мій заклик приходить сам Бог, а Його…А Його тут ніхто не чекає

Читать далее

ГАЗЕТА «ВОЛИНЬ» ПРО ГРУШЕВСЬКОГО

270717 3З 1 вересня 1941 р. в Рівному почав видаватися новий часопис «Волинь», який очолив  видатний український письменник Улас Самчук ( 9 липня 2017 року минуло 30 років від дня його смерті). Він зумів залучити до співробітництва з газетою цілу плеяду чудових українських письменників, серед них: Олег Ольжич (Кандиба), син відомого українського поета О.Олеся, Олена Теліга, Євген Маланюк, Юрій Клен, Федір Дудко, Юрій Горліс-Горський. Газету слід було читати між рядками, тому що саме таким способом вона доносила до населення ідеї українства.

Читать далее

А ЖДУН ХАЙ ПОЧЕКАЄ…

270717 2Ця неоковирна, з погляду естета, фігура все частіше використовується у ЗМІ, лишаючись, водночас, маловідомою для пересічного українця. А звуть її, хто «ждуном», хто – «почекуном»…
Офіційна її назва — Homunculus loxodontus — скульптура нідерландської художниці Маргріт ван Бріфорт, створена 2016 року для Лейденського університету (Нідерланди). За задумом авторки «Ждун» — це «моторошна і незвичайна помісь людини із північним морським слоном і величезною личинкою комахи, без ніг, зате з людськими руками й безліччю складок, яка, здається, відображає сувору дійсність будь-якої події, що відбувається в нашому, не надто райдужному, житті».

Читать далее

СПЛАТА АЛІМЕНТІВ - НЕ ПРАВО, А ОБОВ’ЯЗОК

270717 1З метою належного, своєчасного та якісного виконання судових рішень про стягнення аліментів, а також з метою надання практичної допомоги неповним сім’ям з дітьми у підготовці до навчального року в частині матеріального забезпечення за рахунок стягнення заборгованих сум по аліментах, Радивилівським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області заплановано проведення акції «Сплата аліментів - не право, а обов’язок!», яка триватиме з 01.08.2017 по 01.10.2017.

Читать далее