• Home

серпня 2017

31 серпня 2017

ВІДВІДАВ ПОХОВАННЯ РІДНИХ. ЧЕРЕЗ СІМ ДЕСЯТИЛІТЬ…

310817 5До Радивилова 25 серпня навідався 95-річний Яарон Шамай з онуком. Шамай мешкає зараз в Ізраїлі, у місті Хайфа. Але він народився 1923 року у Радзивілові, у єврейській родині Ярославських...
Перед Другою світовою війною він працював заготівельником м'яса, їздив по навколишніх селах і купував худобу. Коли до Червоноармійська прийшли нацисти, він дивом врятувався. Всю його родину - маму, батька і трьох сестер -знищили у лісі (там де є Меморіал). Його більше 14 місяців переховували і утримували українські сусіди у невеличкому бункері...

Читать далее

НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - 2017: ПІДСУМКИ І ВИСНОВКИ

310817 4У 2017 році випускники загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівської об’єднаної громади уже традиційно складали державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Педагогічну та батьківську громадськість, як і пересічних жителів громади, безперечно, цікавлять здобутки наших випускників, адже вони свідчать про ефективність роботи наших загальноосвітніх навчальних закладів.

Читать далее

І ЖОДНИХ ДОМАШНІХ ЗАВДАНЬ ПЕРШОКЛАСНИКАМ!

310817 3На початку цього тижня, за кілька днів до того, як першовересень покличе учнів за шкільні парти, на базі Радививлівського НВК «школа№2-ліцей» відбулися секційні заняття педагогів та директорів освітніх закладів Радивилівської об’єднаної територіальної громади, на яких обговорювалися зміст, форми та методи діяльності в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

Читать далее

У СЛОНІВЦІ ВИЯВИЛИ ЗБУДНИК ХОЛЕРИ!??

310817 2У Радивилівському районі, на ставку в с.Лев’ятин було виявлено збудник холери (VibriocholeraenonO1), повідомила лікар-епідеміолог Радивилівського району Ірина Приступа. Працівниками Радивилівського районного лабораторного відділення були відібрані проби води для подальшого санітарно-мікробіологічного дослідження на холеру мікробіологічною лабораторією Радивилівського районного лабораторного відділення і паралельно лабораторією особливо-небезпечних інфекцій ДУ “РОЛЦ МОЗ України.

Читать далее

30 серпня 2017

НЕ ВБОГІ, А ПІЛЬГУ ПРОСЯТЬ

300817 4На позачерговій сесії міської ради депутати вирішили не задовольняти клопотання ПАТ «Рівнеобленерго» щодо встановлення пільг по сплаті орендної плати за земельні ділянки на території об’єднаної громади.

У четвер, 17 серпня, у залі засідань Радивилівської міської ради працювала позачергова, двадцять сьома сесія за участю міського голови М.Карапетяна. Із обраних 26 депутатів на сесію прибули 17. На їх опрацювання  в порядку денному було винесено питання  про зобов’язання Радивилівською міською радою не відчужувати у приватні рукиділянку автомобільної дороги загального користування на вул. Лев’ятинській, а самостійно утримувати її в належному стані (за умови передачі дороги  з державної – у комунальну власність). Така дещо нелогічна (як зауважила більшість депутатів) вимога була викладена у листі від Мінекономрозвитку України, який днями надійшов до міської ради.

Читать далее

ДО РОКОВИН СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ

300817 3Цьогоріч Владиславу Шемуровському виповнилося б всього 24… Про такий вік кажуть: тільки б жити і радіти, творити своє щасливе майбутнє і ростити синів. Натомість, сліпа ворожа куля назавжди обірвала молоде, сповнене надій життя під час бойових дій на сході України.

Торік, 2 вересня, на місце останнього спочинку радивилівського добровольця «Друга Маестро» (бойовий позивний Владислава) вся наша громада проводжала у сльозах, стоячи на колінах. Труну з тілом Владислава пронесли по «живому коридору»: під жалобну мелодію військового духового оркестру усі учні міської другої школи, де навчався Влад, припали на коліно, не ховаючи сліз: чітке усвідомлення того, яке жахіття твориться в окупованому Донбасі, приходить, на жаль, у час, коли над привезеним звідти сином вмліває згорьована мати, а підставити плече підтримки сходиться все місто.

Читать далее

ДАНИНА ПОВАГИ СИМВОЛУ ДЕРЖАВИ

300817 2Цього святкового ранку, 23 серпня,жовто-блакитні стяги урочисто здіймалися над кожним містом і селом нашої Батьківщини. Гордо замайорів головний державний символ і над центральною площею Радивилова. Урочисту церемонію підняття прапора України провели голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян, голови районної ради та райдержадміністрації В.М.Кондик, О.В.Ващук, військовий комісар районного військового комісаріату О.Є.Шевчук.

До святкових заходів, які розпочали виконанням Державного Гімну України вихованці дитячого зразкового духового оркестру міського будинку школярів, долучилися також чимало мешканців та гостей міста.

Читать далее

26 серпня 2017

ВИДУРИЛИ МАЙЖЕ 22 ТИСЯЧІ !

260817 4До 39-річнoї житeльки міста Рaдивилів, що на Рівненщині, зaтелефонували нeвідомі. Вони предстaвившись прaцівниками бaнку та пoвідомили про збiй у систeмі.
За трaдиційною схeмою розповіли, що для збeреженні кoштів на рaхунку, їй нeобхідно назвaти номeр кaртки. Жінка це і зробила. Далі вона назвалa зловмисникам і кoди дoступу, що нaдходили у cмс-повідомлeннях.

Читать далее

ЗАСУДЖЕНО ЗА КРАДІЖКИ ТА ГРАБІЖ

260817 3Демидівський районний суд підтримав позицію прокуратури та, розглянувши обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя Радивилівського району, визнав його винним у вчиненні ряду крадіжок та грабежу (ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.185, 186 КК України).

Читать далее

ПОЦІЛУВАЛИСЯ… ТРАКТОР З БУСОМ

260817 2ДТП сталося по обіді 18 серпня у селі Михайлівка Радивилівського району.

Як повідомили очевидці, там зіткнулися трактор із напівпричепом та бус.
Наразі всі обставини ДТП встановлюються.

Читать далее