• Home

06 серпня 2017

ВТОПИВСЯ…НА ПОЛЮВАННІ

060817 556-pічний миcливець бiля селa Кoритне, що у Рaдивилівському рaйоні на Рівненщині, підcтрелив кaчку.
Відтак, пішoв її шукати y зaрослі oчерету і звiдти не змiг більше вибрaтись. Чолoвік втoпився.

Читать далее

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: РЕАЛІЇ І ШЛЯХИ БОРОТЬБИ

060817 4За період з 1991 року по 2016 рік в Україні за даними Міжнародної організації з міграції від торгівлі людьми постраждало понад 120 000 українців. Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, вилучення органів тощо.
Роком боротьби проти торгівлі людьми оголосило Міністерство внутрішніх справ 2017-й рік. Найбільше українських громадян потрапляють до рабства на території Росії, проте за останні роки втричі побільшало звернень по допомогу із Польщі.

Читать далее

РЕЗУЛЬТАТИ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ПОСТУП

060817 3Водночас, керівників загальноосвітніх навчальних закладів орієнтують на усунення негативних процесів, пов’язаних з репетиторством
Для закладів освіти Радивилівської об’єднаної територіальної громади 2016/2017 навчальний рік був особливим. Адже саме у цьому році їх безпосередньо зачепили процеси децентралізації. Будь-які новації завжди починаються важко, але їх запровадження відбувається тільки заради покращення і розвитку. Уже зараз, коли минуло зовсім небагато часу  після створення Радивилівської об’єднаної територіальної громади,  відчуваються позитивні імпульси у матеріальному забезпеченні навчальних закладів, створенні більш комфортного середовища для роботи педагогів, якіснішого методичного супроводу навчально-виховного процесу.

Читать далее

ПЕРШИЙ ЗОЛОТИЙ МЕДАЛІСТ МІСТА

Незабаром, 8 серпня, минає десять років, як пішов з життя мій дорогий товариш, однокласник, випускник, перший золотий медаліст школи в 1955 році, кільний поет, чемпіон району з легкої атлетики – Ігор Федорович Сапко.
Народився він 28 серпня 1938 року. Я ж ним подружився з першого класу, у вересні 1945-го, першого повоєнного навчального важкого року. Ми так і залишалися друзями і однодумцями аж до його смерті. Наші батьки теж товаришували, хоча Ігорів батько був священиком, а  мій  - мулярем.

Читать далее

ВАЛЬДЕМАР ВЕЛИКИЙ

060817 1Загальновідомо про київських князівен, які займали престоли середньовічної Європи, як от, наприклад, Анна Ярославна – королева Франції, її сестри Єлизавета Ярославна – королева Норвегії – і Анастасія – угорська королева та деякі інші. Менш відомо, що король Данії Вальдемар І, прозваний данцями Великим, також мав київське походження. Існує помилкова думка, що ім’я Володимир походить від германського Вальдемар (нім. Waldemar, дан. і швед. Valdemar). Але насправді все було як раз навпаки.

Читать далее