• Home

22 серпня 2017

РАДИВИЛІВСЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ

220817 6ПРОГРАМА
заходів з нагоди відзначення Дня Прапора та 26-ї річниці незалежності України
23 серпня
Урочиста церемонія підняття Державного прапора України  
Початок о 10:00 год.
Площа Незалежності
23 серпня
Церемонія покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків   
Початок о 10:30 год.
24 серпня
Молебень за Україну
Початок о 09:00 год.
Храми Радивилівської ОТГ

Читать далее

ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДАХ, СПРАВИЛИ «КВІТКУ»

220817 5Приводом дзвінко заспівати пісню та розкраяти запашний коровай для жителів с.Гаї-Лев’ятинські стало завершення капітального ремонту покрівлі клубу, що донедавна перебувала у аварійному стані.
У цьому селі немає ані школи, ні дитсадка. Зате талановитих серед дітей та молоді, а також жителів більш поважного віку – повні пригоршні. І всі вони горнуться у старенький клуб, де неодмінно кожне знаходить собі заняття за інтересами. Щороку поповнюються лави учасників драматичного, вокального гуртків. А віднедавна тут ще й виявили ініціативу опановувати мистецтво танцю. Працює клуб, вирує й дозвілля в селі: тут часто організовуються тематичні концерти, вечори відпочинку, проходять багатолюдні дискотеки. Наскільки щедра талантами тамтешня громада, яскраво засвідчив, зокрема, і творчий звіт, що відбувся у Гаях-Лев’ятинських наприкінці цього липня: розгорнутий  репортаж про гарно організовану мистецьку подію було вміщено на сторінках нашого видання.

Читать далее

«КИДАЙМО, БАТЬКУ, ТОРГУВАТИ!..»

220817 4«…бо нема чим здачу давати» - цією фразою завершується відомий анекдот про двох торгівельників-невдах. Сумні наслідки бездарно організованого бізнесу цілком реально можуть спіткати і районне комунальне підприємство «Аптека», якщо його керівництво терміново не зверне увагу на збільшення дохідної частини.
Таку обов’язкову вимогу депутати поставили завідуючій КП «Аптека» І.Б.Гармадій під час засідання 23-ї чергової сесії районної ради, яка відбулась минулої п’ятниці, 11 серпня. Заслухавши її звіт за 2016-2017 роки, який було передбачено порядком денним роботи сесії, зокрема, голову постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, депутата І.В.Школяра відверто шокувало, що за час минулорічної діяльності підприємство отримало в якості прибутку аж…7900 гривень.

Читать далее