• Home

30 серпня 2017

НЕ ВБОГІ, А ПІЛЬГУ ПРОСЯТЬ

300817 4На позачерговій сесії міської ради депутати вирішили не задовольняти клопотання ПАТ «Рівнеобленерго» щодо встановлення пільг по сплаті орендної плати за земельні ділянки на території об’єднаної громади.

У четвер, 17 серпня, у залі засідань Радивилівської міської ради працювала позачергова, двадцять сьома сесія за участю міського голови М.Карапетяна. Із обраних 26 депутатів на сесію прибули 17. На їх опрацювання  в порядку денному було винесено питання  про зобов’язання Радивилівською міською радою не відчужувати у приватні рукиділянку автомобільної дороги загального користування на вул. Лев’ятинській, а самостійно утримувати її в належному стані (за умови передачі дороги  з державної – у комунальну власність). Така дещо нелогічна (як зауважила більшість депутатів) вимога була викладена у листі від Мінекономрозвитку України, який днями надійшов до міської ради.

Читать далее

ДО РОКОВИН СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ

300817 3Цьогоріч Владиславу Шемуровському виповнилося б всього 24… Про такий вік кажуть: тільки б жити і радіти, творити своє щасливе майбутнє і ростити синів. Натомість, сліпа ворожа куля назавжди обірвала молоде, сповнене надій життя під час бойових дій на сході України.

Торік, 2 вересня, на місце останнього спочинку радивилівського добровольця «Друга Маестро» (бойовий позивний Владислава) вся наша громада проводжала у сльозах, стоячи на колінах. Труну з тілом Владислава пронесли по «живому коридору»: під жалобну мелодію військового духового оркестру усі учні міської другої школи, де навчався Влад, припали на коліно, не ховаючи сліз: чітке усвідомлення того, яке жахіття твориться в окупованому Донбасі, приходить, на жаль, у час, коли над привезеним звідти сином вмліває згорьована мати, а підставити плече підтримки сходиться все місто.

Читать далее

ДАНИНА ПОВАГИ СИМВОЛУ ДЕРЖАВИ

300817 2Цього святкового ранку, 23 серпня,жовто-блакитні стяги урочисто здіймалися над кожним містом і селом нашої Батьківщини. Гордо замайорів головний державний символ і над центральною площею Радивилова. Урочисту церемонію підняття прапора України провели голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян, голови районної ради та райдержадміністрації В.М.Кондик, О.В.Ващук, військовий комісар районного військового комісаріату О.Є.Шевчук.

До святкових заходів, які розпочали виконанням Державного Гімну України вихованці дитячого зразкового духового оркестру міського будинку школярів, долучилися також чимало мешканців та гостей міста.

Читать далее