• Home

01 вересня 2017

ЗАВОД ВІДКРИВАВ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

010917 4У сусідніх Бродах позавчора, 30 серпня, урочисто запущено в експлуатацію нове підприємство, завод ТзОВ «Електроконтакт Україна»,по виробництву кабельних мереж для автомобілів BMW.

ТзОВ «Електроконтакт Україна», що належить до концерну Nexans, працює на ринку Львівщини з 2007 року. Успішне функціонування виробничих підрозділів у Перемишлянах і Золочеві дало можливість компанії продовжити розширення виробничих потужностей та розпочати у червні 2016 року будівництво нового заводу у Бродах. Відтепер цей завод стане найбільшим виробничим підрозділом підприємства. Адже на ньому створять близько 1400 робочих місць. Досить сказати, що усаме будівництво заводу інвестовано понад 30 мільйонів євро.

Читать далее

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВІТАЛИ НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ

010917 3Одне із найголовніших державних свят, яке укріплює націю, виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення й майбутнє, пишно відзначили і в радивилівській громаді.
Молебнями за збереження суверенітету України та її цілісності розпочалось відзначення 26-ї річниці Незалежності у Радивилові. Ранкову програму святкового дня продовжили демонстрація українських кінофільмів (міський центр дозвілля та мистецтв), а вже післяобідньої пори розважальні заходи перемістилися ближче до центру міста: там наймолодші жителі нашої громади відтворювали у малюнках на асфальті красу нашої рідної Батьківщини, її мальовничу природу, багаті традиції.

Читать далее

ГУЛЯЛО СЕЛО, БО СВЯТО БУЛО!

010917 1Жителів Сестрятина та Безодні обєднало весела та довгоочікувана подія – усією сільською родиною тут відсвяткували День села.

Розпочали із спортивних змагань, де учасниками різноманітних естафет та перегонів були як жителі села, так і гості. Змагались у підтягуванні на перекладині, віджиманнях на брусах, жонглюванні м’ячем, конкурсі силачів та снайперів. За хорошу спортивну підготовку були належно відзначені А.Іващук, Б.Котляров, А.В.Парійчук та А.М.Парійчук. У рамках свята проходив футбольний матч між сільськими жителями старшого і молодшого поколінь.

Читать далее