• Home

04 вересня 2017

СЛОВА ДОТРИМАНО: Є ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС!

040917 2Ось і розпочато рік шкільний. Перший день золотої осені знову подарував нам важливе, урочисте, довгоочікуване свято День знань. Для когось він останній, перший або черговий, однак, але для всіх однаково - хвилюючий і незабутній.

Ще вчора чарівний годинник відлічував останні хвилини веселоголіта, а сьогоднішнім ранком «Здрастуй, школо!» пролунало на урочистих першовересневих лінійкахв навчальних закладах всієї Радивилівської об’єднаної громади. Разом з батьками, вчителями, учнями розділили радість цієї урочистої миті голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.Карапетян, секретар ради І.Герасимчук, заступник міського голови з гуманітарних питань О.Пастух, керуючий справами міської ради С.Гуща, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.Ковалевська. Під час вітальних виступів було підкреслено, що радивилівська громада нині знаходиться в епіцентрі змін, які відбуваються, зокрема, і в освітянській галузі. Зокрема, вже в цьому новому навчальному році функціонуватиме як філія Підзамчівської опорної школи – Башарівська школа, до якої Першовересень завітав з щедрим подарунком у вигляді новенького шкільного автобуса.

Читать далее

РОЗПОЧАТО РІК ШКІЛЬНИЙ!

040917 1Перший день золотої осені знову подарував нам важливе, урочисте, довгоочікуване свято День знань. Для когось він останній, перший або черговий, однак, але для всіх однаково - хвилюючий і незабутній.

Ще вчора чарівний годинник відлічував останні хвилини веселого, лагідного літа, а сьогоднішнім ранком «Здрастуй, школо!» пролунало під час урочистої першовересневої лінійки і на подвір’ї міського НВК «школа№2-ліцей». На порозі в захоплюючу Країну Знань вишикувалися 72 першокласники.

Читать далее