• Home

16 вересня 2017

У РАЙОНІ – ДРУГЕ МІСТО!??

160917 4Від такої «новини» пересічний житель Радивилівщини лишень здивовано-іронічно знизає плечима. Але ж недарма мовиться: написаного пером не витягнеш і волом. Отож, давайте спочатку почитаємо…

Читать далее

ШЛЕЙФ НЕВИРІШЕНИХ ПИТАНЬ

160917 3, який тягнеться ще з минулих років, залишається у закладах культури об’єднаної територіальної громади. Такого висновку дійшли на недавній нараді з керівниками підвідомчих установ. А от заклади освіти у переважній більшості належним чином підготовлено до нового навчального року.

Читать далее

СКАЗ АТАКУЄ СМЕРТЕЛЬНО

160917 2Днями, 6 вересня 2017 року, до районної лікарні звернулися громадяни с.Михайлівка з приводу укусу їх домашнім котом. Зі слів потерпілої, у середу, саме коли діти грались на подвір'ї, домашній улюбленець агресивно кинувся на дитину та наніс їй ссадини. Мама кинулась відганяти кота, який згодом її покусав. Чоловік  спіймав кота та сповістив про випадок  працівників ветеринарної медицини.

Читать далее

ДОПОМАГАЄМО ВОЇНАМ-ЗЕМЛЯКАМ

160917 1Волонтери Радивилівської районної громадської організації «Слава» В.Легка, С.Лухтай під керівництвом голови організації В.Мацюка в серпні цього року відвідали з гуманітарною допомогою наших захисників в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Маршрут пролягав містами Попасна –Авдіївка –Мар’їнка.

Читать далее