• Home

20 вересня 2017

РОДИЧІ ПРО КАТЕРИНУ БІЛОКУР

200917 2Ми її знаємо як надзвичайну художницю-примітивіста, якою захоплювався Пабло Пікассо, а для них вона була тіткою/сестрою Катрею, такою своєю й водночас такою дивачкою, далекою від їхніх цінностей і стилю життя. 

Молодою Катерина Білокур буда дуже красивою, тому мала багато залицяльників як у своєму селі, так і в інших селах. Деякі, часто досить заможні, ходили до неї свататися. Проте, пріоритетнішим для неї було малювання. А оскільки жила в час, коли жінка не селі сприймалась тільки як господиня, то обрала шлях самотньої художниці: "Куди мені заміж? Усе моє малювання піде прахом, бо ж весь час забиратимуть діти, господарство. А коли ж тоді мені про картини думати?"

Читать далее

ПОЖЕЖА НА ТИХІЙ

200917 1У вівторок, 19 вересня о 10год.14 хв., у пожежну частину надійшло повідомлення про те, що за адресою м. Радивилів вул. Тиха, 30, в господарстві гр. Б, пенсіонерки, горить житловий будинок. О 10 год 15 хв на місце події було направлено черговий караул ДПРЧ-7, о 10 год 20 хв на місце події додатково виїхав резервний караул ДПРЧ-7, а о 10 год 25 хв хв на місце події додатково було направлено ДПД Радивилівського ДП КХП.

Читать далее