• Home

29 вересня 2017

«ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ТАКИЙ ПЕКЕЛЬНИЙ...»

290917 4Я щороку важко переживаю цей останній тиждень вересня, коли не стало Юри. Сиджу вечорами наодинці і розмовляю з ним. Цього року - особливо: так само цього злощасного вечора 22 вересня, як і 15 років тому, лив безперервно дощ. Останній дощ у його житті. І ми ніколи не дізнаємось, чому він опинився того вечора далеко за містом на кільцевій дорозі.

Читать далее

ЗАПРАЦЮВАВ ВЕБ-ПОРТАЛ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ЗВЕРНЕНЬ

290917 3Для зручності громадян та задля уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції затверджено пілотний проект, яким запроваджено роботу веб-порталу "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

Завдяки такому електронному сервісу подати документи до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану можна через мережу Інтернет, не виходячи із дому. Скористатися таким нововведенням досить просто, маючи персональний компютер та підєднання до мережі Інтернет. Вхід на вже згаданий веб-портал можливий за посиланням: http:dracs.minjust.gov.ua.

Читать далее

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

290917 2Радивилівська міська рада запрошує долучитися до проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, які відбудуться в неділю, 1 жовтня, в

Читать далее