• Home

вересня 2017

29 вересня 2017

«ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ТАКИЙ ПЕКЕЛЬНИЙ...»

290917 4Я щороку важко переживаю цей останній тиждень вересня, коли не стало Юри. Сиджу вечорами наодинці і розмовляю з ним. Цього року - особливо: так само цього злощасного вечора 22 вересня, як і 15 років тому, лив безперервно дощ. Останній дощ у його житті. І ми ніколи не дізнаємось, чому він опинився того вечора далеко за містом на кільцевій дорозі.

Читать далее

ЗАПРАЦЮВАВ ВЕБ-ПОРТАЛ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ЗВЕРНЕНЬ

290917 3Для зручності громадян та задля уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції затверджено пілотний проект, яким запроваджено роботу веб-порталу "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

Завдяки такому електронному сервісу подати документи до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану можна через мережу Інтернет, не виходячи із дому. Скористатися таким нововведенням досить просто, маючи персональний компютер та підєднання до мережі Інтернет. Вхід на вже згаданий веб-портал можливий за посиланням: http:dracs.minjust.gov.ua.

Читать далее

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

290917 2Радивилівська міська рада запрошує долучитися до проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, які відбудуться в неділю, 1 жовтня, в

Читать далее

24 вересня 2017

ОБМІНЯЛА. ГРОШІ НА ПАПІР…

240917 2У Радивилівському районі сталося ще одне шахрайство з грішми. Двоє жінок зуміли обвести подружжя навколо пальця і заволодіти їхніми 22 тис. гривень.

У поліції Рівненської області розповіли, що до обійстя 79-річної жительки села Пустоіванне навідались дві жінки, які представились працівниками Пенсійного фонду. Обоє почали запевняти господиню та її чоловіка у грошовій реформі та необхідності заміни старих гривневих купюр на нові.

Читать далее

23 вересня 2017

ПІДПИСАНО ПРОПОЗИЦІЮ

230917 2На початку вересня ц.р. представники Повіту Krasnostawskiego і Міста Radziwiłłów (Україна) підписали Повну Підготовчу Пропозицію про дофінансування у рамках Програми Транскордонного Співробітництва PL-BY-UA 2014-2020 спільного проекту під заголовком "ВІДКРИТІ ДОРОГИ - Поліпшення транскордонної доступності Повіту Krasnostawskiego і міста Radziwiłłów через спільні інвестиції в транспортну інфраструктуру".Пропозиція була складена в день 4 вересня ц.р. до Спільного Технічного Секретаріату.

Читать далее

22 вересня 2017

НАШ ЗЕМЛЯК - “ГЕРОЙ-РЯТУВАЛЬНИК РОКУ”

220917 5Вже чотирнадцятий рік поспіль в Україні проводиться Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року", що має на меті відзначити героїзм не лише професійних вогнеборців, але й, в першу чергу, звичайних громадян, які волею долі не залишилися байдужими до людського горя і врятували чиєсь життя, а, часом, й не одне.

Читать далее

КАЗКУ ТВОРИЛИ САМІ ДІТКИ

220917 4У Копанівській філії НВК «Загальносвітня школа І-ІІ ступенів-ДНЗ» Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла розвага «Казка очима дітей», приурочена Дню дошкільної освіти. Казка – це чарівний світ дитинства. Вона навчає малечу доброті, сміливості, чесності, справедливості, плекає в серцях дітлахів любов до художнього слова та рідної мови.

Читать далее

На Київщині відбудеться молодіжний табір-джамборі "Повстанська Ватра"

220917 1"Повстанська Ватра"- це табір, де формується покоління свідомих українців, які хочуть і можуть розбудовувати Державу.

Читать далее

20 вересня 2017

РОДИЧІ ПРО КАТЕРИНУ БІЛОКУР

200917 2Ми її знаємо як надзвичайну художницю-примітивіста, якою захоплювався Пабло Пікассо, а для них вона була тіткою/сестрою Катрею, такою своєю й водночас такою дивачкою, далекою від їхніх цінностей і стилю життя. 

Молодою Катерина Білокур буда дуже красивою, тому мала багато залицяльників як у своєму селі, так і в інших селах. Деякі, часто досить заможні, ходили до неї свататися. Проте, пріоритетнішим для неї було малювання. А оскільки жила в час, коли жінка не селі сприймалась тільки як господиня, то обрала шлях самотньої художниці: "Куди мені заміж? Усе моє малювання піде прахом, бо ж весь час забиратимуть діти, господарство. А коли ж тоді мені про картини думати?"

Читать далее

ПОЖЕЖА НА ТИХІЙ

200917 1У вівторок, 19 вересня о 10год.14 хв., у пожежну частину надійшло повідомлення про те, що за адресою м. Радивилів вул. Тиха, 30, в господарстві гр. Б, пенсіонерки, горить житловий будинок. О 10 год 15 хв на місце події було направлено черговий караул ДПРЧ-7, о 10 год 20 хв на місце події додатково виїхав резервний караул ДПРЧ-7, а о 10 год 25 хв хв на місце події додатково було направлено ДПД Радивилівського ДП КХП.

Читать далее