• Home

01 жовтня 2017

НА ЗУСТРІЧ З ЮНІСТЮ ШКІЛЬНОЮ

011017 5зібралися нещодавно випускники 1969 року міської школи №2.

Цьогоріч моїм колишнім однокласникам – вже шістдесят п’ять. А десятирічку, Червоноармійську СШ №2,  ми закінчували (страшно подумати!) сорок вісім років тому. Увесь цей час, щоп’ятирічки, збирались у парку біля «нашої школи», фотографувались на пам'ять з усе старішими педагогами та класними вихователями, заходили у кабінети колишньої нашої, а нині школи мистецтв. Згадуючи - хто де сидів, хто яку капость на уроці вчворив та чим найбільш запам’ятався однокашникам.

Читать далее

ШКОЛА – НАШ ОСОБЛИВИЙ СВІТ

011017 4Школа…Переступаючи її поріг, ти щоразу переконуєшся, що це особливий світ. Паралельна реальність, яка живе за власними законами. Тут навіть час триває якось не так, як усюди, і вимірюється незвично:п'ятиденками, семестрами, одинадцятиліттями... У цьому світі все інакше. Тільки тут завше відчуваєш себе учнем, незалежно від того, хто ти є насправді - школяр чи педагог.

Читать далее

ЗАСІВАЮЧИ ЗІРКАМИ ОСВІТЯНСЬКЕ НЕБО РАДИВИЛІВЩИНИ

011017 3Якщо подивитися з космосу вниз, можна побачити крихітну цятку, котра своїми виразними кольорами виблискує серед простору. Це чудова планета Земля, що живе понад п'ять мільярдів років. На ній - безліч країн, але є одна особлива і найкраща. Це не Мексика і не Франція, і навіть не наша рідна Україна. Це – країна мрій і захоплень, сподівання і надій, країна розваг, талантів, дружелюбності і добра. Там ніколи не згасає тепле сонячне сяйво,  ніколи не стихає дзвінкий дитячий сміх. Там завжди весело й привітно, бо там немає зла і заздрощів. Ця країна зветься  Радивилівським міським Будинком школяра.

Читать далее

ЙДУЧИ «В НОГУ» З ЧАСОМ ТА УЧНЯМИ…

011017 2Перші осінні акорди навіюють ностальгію за школою, у якому б віці ти не перебував. Адже в людській пам'яті назавжди закарбовано сторінку спогадів про безтурботне учнівство, кольорову, наче титулка випускної віньєтки. Тієї, де в майбутнє спрямовані амбітні погляди однокласників, а поруч – надійне крило мудрого порадника вчителя.

Обрала для себе таку непросту, але воістину благословенну вчительську долю і колишня випускниця міської другої школи Марія Миколаївна Чоловічок. Нині вона продовжує себе в учнях, але не як диригент уроку, а як педагог-організатор Радивилівського НВК «Школа№2-ліцей» : відповідає за те, щоб творити з шкільних буднів – яскраве свято.

Читать далее

ОПОРНА ШКОЛА – КРОК НАЗУСТРІЧ ДІТЯМ

011017 1«Опорна школа в сільській місцевості має стати ядром громад та забезпечити якісну освіту для всіх українських дітей»,- Лілія Гриневич.

Рішенням Радивилівської міської ради Підзамчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів стала опорним навчальним закладом з двома  філіями – Копанівський НВК  «ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ » та Башарівською ЗОШ І-ІІ ступенів.

Відомо, що в ідеалі опорна школа – це школа з сучасною інфраструктурою, навчальною бібліотекою, спортзалом, обладнаними кабінетами, комп'ютерними класами та, звичайно, висококваліфікованими педагогами.

Читать далее