• Home

05 жовтня 2017

ПОРИНУЛА У СПОГАДИ ВЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ

051017 4Напередодні відзначення Дня працівника освіти, 28 вересня, завдяки ініціативі подружжя Ніни Федорівни та Анатолія Івановича Грисюків, відбувся вечір-спомин, присвячений 50-річчю сучасної школи і 145-річчю відкриття в Радзивілові однокласного народного училища, яке буде відзначатись в наступному році, на який зійшлися педагоги-ветерани міської СШ№1.

Святкова зустріч дала привід вже сивочолим Навчителям поринути у їхню далеку молодість, пригадуючи ті перші, часто, й несміливі кроки своєї педагогічної діяльності.

Читать далее

ЗАЧИСТКА ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ УКРАЇНЦІВ

0510 17 2Пізно увечері 24 вересня 1941 р., на п’ятий день окупації Києва почалися вибухи замінованих радянськими диверсантами будинків на Хрещатику та сусідніх вулицях. Серед зруйнованих того дня будинків був "будинок Гінзбурга" — "перший хмарочос України"...

Не секрет, що українізація була лакмусовим папірцем, який допоміг владі виявити кандидатів у розстрільні списки. Окупанти цілеспрямовано знищували свідомих українців, нашу мову, історію, культуру. Зловісний Дніпрогес повністю стер пам’ять про Запорізьку Січ, поховав у баговинні могили січовиків, козацькі церкви.

Читать далее

ПОБУВАЛИ В ДЕЛЬФІНАРІЇ

051017 1Навчальний рік  учнівський колектив 4-А класу Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія» (класний керівник Т.К.Козіцька) розпочав із захоплюючої мандрівки у курортне містечко Трускавець. Бути у Трускавці і не відвідати дельфінарій «Оскар» - неприпустимо. Тому, в першу чергу, школярі завітали до дружної і талановитої команди морських артистів.

Читать далее