• Home

06 жовтня 2017

РЕФОРМУВАННЯ КРАЇНИ – НЕОБХІДНЕ І НЕЗВОРОТНЄ

061017 2Наприкінці минулого тижня в об’єднаних громадах району працював народний депутат України від Дубенського виборчого округу №154 О.В.Дехтярчук. Він люб’язно погодився надати інтерв’ю нашому виданню щодо найбільш животрепетних проблем, перед якими стоїть нині суспільство. Розпочали ж ми розмову з теми, яка для голови підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, чи не сама актуальна.

- Намагання противників децентралізації знівелювати її, як час показав, виявилися марними. Нарешті об’єднані громади Радивилівщини почали отримувати кошти структурної субвенції, так звані підйомні. Це значні кошти, які держава п’ять років поспіль буде виділяти на кількість сільського населення для підтримки об’єднаної громади, за моїм сприянням, по програмі економічного розвитку.

Читать далее

ДЕПРЕСІЯ: ТЕПЕР Я ЗНАЮ, ЯК БУВАЄ ВОСЕНИ...

061017 1Чи варто взагалі боротися з депресією? Сама осінь тут зовсім ні до чого, і вона навіть не здогадується про свій статус найдепресивнішої пори року. Якби ми жили по той бік екватора, то здивувалися б, яка там весела осінь. Звичайно, є різні біоритми, як у природи, так і у людини - саме вони впливають на таке звичне для нас явище як "осіння депресія".

Сучасними вченими висуваються 3 основні причини того, чому виникає осіння депресія:

Читать далее