• Home

28 жовтня 2017

ЄВРОСОЮЗ БУДЕ РОЗМОВЛЯТИ ЛИШЕ З ВЕЛИКИМИ ГРОМАДАМИ

281017 6Протягом 19-20 жовтня в стінах університету водного господарства і природокористування проходив форум об’єднаних територіальних громад Рівненщини. Мета – пришвидшення процесу децентралізації в області. Його проведення ініціював  Рівненський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Читать далее

«ПІДЙОМНІ» ГРОМАДИ – НА ЗАРПЛАТУ В СІЛЬРАДИ!?

281017 5Доходи об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області зросли у першому півріччі цього року майже в три рази. Проте й витрати на утримання службовців подекуди таки вражають.

Першого ж дня на тренінгу у «Медіашколі децентралізації для українських регіональних журналістів», який проходив 16-18 жовтня у конференц-залі «Манхеттен» у Рівному, виступав керівник обласного Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий. Ще будучи керівником обласного Офісу реформ, він «стояв біля колиски» кожної з півтора десятка створених на сьогоднішній день ОТГ Рівненщини. Тож, розкриваючи тему зустрічі «Аспекти децентралізації: освіта, охорона здоров’я, інфраструктура, муніципальні послуги», він з точки зору практика чітко і об’єктивно оцінював здобутки та слабкі місця процесу децентралізації в регіоні.

Читать далее

ЦЕ ОДНА З РЕФОРМ, ЯКА ПОКАЗАЛА СВІЙ УСПІХ

281017 416-18 жовтня 2017 року в Львові та Рівному відбулися перші Медіашколи децентралізації для регіональних журналістів. У заняттях в Рівному взяв участь, зокрема, і редактор тижневика «Сурми Радзивілів» Володимир Мартинюк.

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні. Навчання проходило під керівництвом провідних експертів та тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського у Львові, й Андрія Юричка та Лілії Атнажевої у Рівному. 

Читать далее