• Home

31 жовтня 2017

31 жовтня 2017

ЗЛОДІЙСЬКІ ЛАВИ ПОПОВНЮЮТЬ БЕЗРОБІТНІ

311017 5Працівниками Радивилівського відділення поліції встановлено, що крадіжку більш як сорока метрів огороджувальної сітки з господарства одного з сіл району, здійснили безробітні жителі міста 1971, 1975, 1958 років народження. Викрадене чоловіки завезли на пункт здачі кольорових металів.

Читать далее

ПОРЯТУВАЛА СИНА ЗА 20 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

311017 4Тривожний дзвінок для 85-річної пенсіонерки пролунав близько о пів на дев’яту вечора.

По той бік слухавки представилися адвокатом і повідомили страшну звістку: її син, нібито, скоїв наїзд на дитину. Аби уникнути відповідальності за вчинення дорожньо-транспортної пригоди з потерпілими, потрібні кошти. Пенсіонерка, не вагаючись, поспішили до терміналу одного з банків і, на вказаний шахраями рахунок переказала всі свої заощадження – 19 тисяч 800 гривень.

Читать далее

ВИБУХНУВ КОТЕЛ…

311017 3Саме за такою ввідною інформацією 20 жовтня ДПРЧ-7 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України у Рівненській області, із залученням служб району, пройшли командно-штабні навчання на території районної лікарні, за адресою м. Радивилів, вул. Садова, 4.

Відповідно до тактичного задуму навчань, в котельні районної лікарні стався вибух, з подальшим горінням, одного з котлів, який забезпечує подачу гарячої води та опалення районної лікарні. На момент вибуху в котельні перебував один працівник.

Читать далее

А МИМО ПРОБІГАЮТЬ ПОЇЗДИ…

311017 2Народився Г.М.Порученко в селі Карпилівка 9 березня 1940 року. Як він з неприхованою гордістю відзначив при нашій зустрічі, - у день народження Т.Г.Шевченка (про «...телята за селом» та інші подібні деталі я й розпитувати не став). Початкову школу закінчив у Карпилівці. Потім була школа в Ситно, середню освіту отримав вже у Козині. У Львові закінчив залізничне училище ТУ№24. А пізніше, після армії, там же у Львові, – технікум залізничного транспорту на Снопківській.

Сорок років присвятив Григорій Миколайовичзалізниці.

Читать далее

МЕЛОДІЯ ТРЬОХ ПОКОЛІНЬ

311017 1У с.Дружба Радивилівської об’єднаної громади було організовано вечір зустрічі, присвячений ветеранам праці. Свого часу, вони зранку й допізна стояли у трудовому строю, були активними громадськими діячами. Ці люди й сьогодні шановані на своїй малій Батьківщині, користуються заслуженим авторитетом серед односельців, та щедрі на життєві поради, до яких охоче дослухається молодь.

Читать далее