• Home

листопада 2017

30 листопада 2017

ВЕЛОСИПЕД ЗЛОДІЇ ЛЮБЛЯТЬ

301117 5З кожним роком зростає кількість велосипедистів на дорогах нашого міста й району. Так само, як і зростає кількість крадіжок велосипедів. Воно й не дивно, бо це приносить легкі гроші.

Протягом поточного року в Радивилівському відділенні поліції зафіксовано 24 факти крадіжок велосипедів, половина з яких розкриті.

Читать далее

ПАМ’ЯТЬ ПРО СМЕРТЕЛЬНИЙ ГОЛОД – ЖИВА…

301117 4З наближенням чергових роковин Голодомору, який забрав мільйони життів українців, у філіалі КЗ «Радивилівський МБК» «Клуб с.Немирівка» відбулась година пам’яті на тему «Голодомор» 1932-1933 років».

Юні учасники гурткових формувань заслухалитематичні вірші та оповідання про Голодомор. Після цього діти переклали емоції на папір, відобразивши у своїх малюнках голодні, 33-і роки, а в них - штучно створені сталінським режимом голодні страждання українців.

Читать далее

ОСІНЬ ЩЕДРА, ОСІНЬ ЗОЛОТАВА

301117 3В Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулось тематичне свято «Багряна осінь в гості завітала». Гарно прикрашений клас та лагідна музика зустрічали гостей, які прийшли на свято. Ще мить – і з’явилася Осінь ( Ірина Залізняк) –захід розпочався, всі почувалися, наче в справжній осінній казці.

Читать далее

29 листопада 2017

ВИСПАЛАСЬ…НА СІМ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ!

291117 4Черговою жертвою онлайн-шахраїв стала 32-річна Марія, яка на сайті ОLХ захотіла купити спальню та перерахувала на банківську картку продавцеві близько семи тисяч гривень завдатку. Таким чином жінка позбулася чималої накопиченої суми та не отримала бажаного товару. Ця прикрість - не рідкість.

Читать далее

ОСВІТА: РИФИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

291117 123 листопада 2017 року в Києві в НСК «Олімпійський» відбулася конференція «Україна на шляху децентралізації освіти». У заході взяли участь прем'єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, керівник шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Ерік Факсгард. У склад делегації від Рівненщини, яку очолював начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Г.М.Таргонський, була включена начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська.

Читать далее

27 листопада 2017

ПОСЛАННЯ З ПІВВІКОВОЇ ДАЛИНИ

271117 3В одному з недавніх номерів тижневика «Сурми Радзивілів», а саме в №43 (307) від 3 листопада, був опублікований матеріал під назвою «ДЕ ВОНА, НАША «КАПСУЛА ЧАСУ»?

Йшлося в ній про подію далекого 1967 року, яку згадували мої колишні однокласники під час нашої вересневої традиційної зустрічі випускників. Саме тоді, піввіку тому, в країні пишно готувались до відзначення 50-річчя революції 1917 року. Мої ровесники пригадували, що під час закладання до цієї дати молодої алеї у міському парку відпочинку Т.Г.Шевченка було закопано капсулу з посланням учнів Червоноармійської школи №2 школярам 2017 року. Тексту цього послання ніхто з нас, тодішніх дев’ятикласників, на сьогодні не запам’ятав. Саме тому я й звернувся до читачів газети з проханням поділитися спогадами про цей епізод з життя нашого міста. На жаль, час стер спогади…

Читать далее

ЗНИКАЮТЬ МАЛІ РІЧКИ

271117 2За роки незалежності з мапи України зникли більше десяти тисяч малих річок – таку статистику наводить громадська організація “Асоціація рибалок України”.

“Ставлення до водних ресурсів країни вкрай незадовільне. Останні двадцять років фактично не проводяться меліоративні роботи із розчищення замулених витоків річок, в результаті річки міліють, пересихають. Проблему посилює те, що останні роки спостерігається сильне маловоддя – річки наповнюються тільки на 70% від норми”, – ідеться у повідомленні. Багато річок, додають там, перегородили дамбами, і вони втратили природну течію.

Читать далее

ГОЛОДОМОР: ЩОБ НІКОЛИ ЗНОВУ…

271117 1Кожної четвертої суботи листопада, коли звершуються молитви в пам'ять про мільйони наших співвітчизників, які стали жертвами голодоморів, у Радивилівській об’єднаній громаді відбуваються поминальні заходи. Під час цьогорічного скорботного зібрання згадали про одну із найстрашніших сторінок української історії – Геноцид 1932-193… чорного років…

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися ніде і ніколи.

Читать далее

26 листопада 2017

ПІДТРИМУЮЧИ ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ З ПАРЛАМЕНТОМ

261117 3Близько 300 представників органів місцевого самоврядування-членів Асоціації міст України стали учасникамизагальних зборів,які відбулись минулого тижня у м.Києві за участю Прем’єр -Міністра України В.Гройсмана. На дні діалогу з парламентом побував і голова міської ради Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян.

Робота Зборів розпочалася з виступу Голови АМУ Віталія Кличка. Він зазначив, що на розгляді у Верховній Раді знаходяться законопроекти, важливі для розвитку місцевого самоврядування, і закликав народних депутатів їх підтримати. Зокрема, громади нині з нетерпінням очікують ухвалення низки важливих для розвитку місцевого самоврядування законопроектів – про муніципальну варту, про паркування, про розпорядження земельними ділянками, про службу в органах місцевого самоврядування та інших.

Читать далее

ОБ’ЄДНАНІ ВДЯЧНІСТЮ ЗА СВОБОДУ Й ГІДНІСТЬ

261117 1«Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будем з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!»

Під таким гаслом 21 листопада, у день святого Архістратига Михайла, учні Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели патріотичний флешмоб, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Читать далее