• Home

01 серпня 2018

НЕ ВИЙДЕ З МОДИ УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ

010818 2Надто, коли лине вона від щирого серця, даруючи крила душі

Ніхто не знає, коли вперше вірші поєдналися з музикою, народивши пісню. Невідомі нам й імена прадавніх піснярів. Але ми маємо свою пречудову народну пісню і щасливі тим, що живемо серед гарних традицій - відтворювати в ній складнощі життя, передавати найтонші порухи почуттів і затаєних дум, промінь надії, слово мудрої поради, тиху ласку. Пощастило нам ще й тому, що поряд – напрочуд талановиті люди, здатні заспівати так, що, заслухавшись їх, легше стає долати навіть наймінорніші такти буднів. В цьому, мабуть, і заховано секрет багаторічного успіху міського ветеранського клубу любителів пісні «Надвечір’я».

Читать далее

ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ЄВРО – ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ КУЛЬТУРНОЇ ТА ПРИРОДНОЇ СПАДЩИНИ

010818 11 серпня розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Програма фінансується  Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства. Максимальна сума гранту, який може отримати переможець, – 60 тис. євро.

Цьогоріч тематика конкурсу визначена як «Спадщина». До розгляду подаватимуться проекти, націлені на популяризацію місцевої культури та історії або ж на популяризацію та збереження природної спадщини.

Конкурс відкрито для мікро-проектів, тобто проектів з малими бюджетами, які спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

Читать далее