• Home

серпня 2018

23 серпня 2018

27-ИЙ РІК НЕЗАЛЕЖНОСТІ КРІЗЬ ПРИЗМУ ЖИТТЯ МІСТА ТА РАЙОНУ

230818 1Вік держави, як і вік людини вимірюється роками, десятиліттями, століттями. Всередині цих відрізків часу – чимало подій, які є орієнтирами і знаковими фігурами поступу. Спробуймо ж подумки пройти рік від минулого серпня до нинішнього через такі от знакові події для міста та району, відображені на сторінках тижневика «Сурми Радзивілів»

Читать далее

18 серпня 2018

ДЕНЬ ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

180818 1зустрічатимуть у Радивилові наступного тижня.

Вашій увазі пропонується програма святкування, насичена яскравими подями,парадом місцевих талантів та передчуттям справжнього свята.

Читать далее

17 серпня 2018

ДОРОГИ ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ

170818 4Питанням безпеки перевезення вантажів великоваговим транспортом по території Радивилівської ОТГ була присвячена нарада, яка відбулась у залі засідань міської ради 9 серпня 2018 року.

Участь у нараді, проведеній під головуванням міського голови Миколи Аракеловича Карапетяна, взяли Мартинюк Василь Петрович, керівник Дубенської місцевої прокуратури; Мельник Анастасія Миколаївна, начальник Радивилівського відділення Дубенської місцевої прокуратури; Коркош Володимир Миколайович, в.о. начальника Радивилівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області; Коваленко Микола Васильович, начальник управління Укртрансбезпеки в Рівненській області; Павлюк Микола Михайлович, заступник директора ДП «Радивилівський КХП»; Чернявський Володимир Миколайович, директор ПП «Радивилівський елеватор».

Читать далее

ЗВІЛЬНИЛИ ВІД ПЛАТИ ЗА СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

170818 3У порядок денний позачергової, сорок четвертої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулась 9 серпня у залі засідань міської ради, було внесено наступні питання: Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у відділенні денного перебування Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); Про Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи "Радивилівський інклюзивно-ресурсний центр" Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади до депутатів Верховної Ради України, щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495.

Читать далее

ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ НЕПОВНОЛІТНІМИ

170818 2Всі знають, що після смерті особи, спадкоємці повинні звернутися до нотаріуса за місцем останнього проживання померлого та відкрити спадкову справу. Та що робити коли спадкоємцями є малолітні та неповнолітні діти, саме тоді й виникає багато запитань.

Відповідно до ч.4 ст. 1268 Цивільного кодексу України малолітня та неповнолітня особи вважаються такими, що прийняли спадщину. В даному випадку не важливо чи вони проживали на момент смерті зі спадкодавцем та чи було від їх імені подано заяву про відкриття спадщини до нотаріальної контори. Такі особи приймають спадщину автоматично та звернення до нотаріуса є необов’язковим.

Читать далее

14 серпня 2018

НЕ ПО-СУСІДСЬКИ, НЕ ПО-ЛЮДСЬКИ

140818 2Процеси децентралізації, які відбуваються у нашій країні, надзвичайно актуальні і є дійсно однією з найвдаліших реформ нинішнього часу. Поряд із цим у суспільстві є певні зацікавлені сторони та соціальні прошарки, які або проти децентралізації, бо це суперечить їх корпоративним інтересам, або намагаються використати її у власних цілях.

Читать далее

ЗІБРАЛАСЬ СПІВОЧО-ПОЕТИЧНА РОДИНА

140818 1Справжнє свято пісні  і слова відбулося 5 серпня  цього року у філіалі " Клуб Перенятин "- звітний концерт учасників художньої самодіяльності "Квітуй у пісні і добрих справах мій рідний край, моя свята державо!"  зібрав повний зал глядачів .

Найперше, при вході до глядацької зали  впадала в очі виставка робіт  учасників любительського об'єднання «Кольори Веселки». Дитячі роботи  вражали старанністю і різними видами, тут були дерева з бісеру, прикраси з стрічок, магнітики з квітів, різні шкатулки, рамки для фотографій, картинки та багато іншого. Роботи вигравали різними барвами, тішили погляд та налаштовували гостей на врочистий лад .

Читать далее

11 серпня 2018

ДЕПУТАТ ВИМАГАЄ РЕАГУВАННЯ ВЛАДИ

110818 1У №29(344) тижневика «Сурми Радзивілів» від 20 липня був опублікований звіт з 31 позачергової сесії районної ради, що відбулась 13 липня 2018 року. На цій сесії, зокрема, депутат В.Мінько озвучив свій запит стосовно реакції районної влади на ситуацію, що склалася в бугаївському дитсадку «Дивосвіт», широко висвітлену у ряді друкованих ЗМІ та на популярних телеканалах. Депутат запропонував райдержадміністрації прийняти належні управлінські рішення, з врахуванням думки Міністра освіти та науки Л.Гриневич, юристів Міністерства, начальника управління освіти облдержадміністрації Г.Таргонського. Проте голосування на підтримку запиту не набрало необхідної кількості голосів депутатів райради. Результати поіменного голосування з цього питання бажаючі можуть проаналізувати на офіційному сайті районної ради. Інших же читачів повідомляємо, що не підтримали цей запит окремі місцеві тимошенківці та литвинівці.

Днями депутат В.Мінько завітав до нас у редакцію з проханням оприлюднити його звернення на сторінках тижневика. Будучи приватним друкованим виданням та не віддаючи переваги жодній з політичних сил, що діють нині у районі, вирішили запропонувати цей текст увазі наших читачів.

Читать далее

10 серпня 2018

НА ГОРУ, ДЕ ЗАЛИШИЛА ВІДБИТОК СВОЄЇ СТОПИ ПРЕСВЯТА БОГОРОДИЦЯ

100818 3Минулої суботи, в ніч на 4 серпня, православні віряни нашого міста черговий раз проклали молитовний шлях до Почаївської святині.  За попередньою інформацією, цьогоріч кількість паломників сягнула майже рекордного числа: у списках, складених в храмі, нарахували 900 містян, які долучилися до пішої прощі до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Усіх, кого поклик власної душі спонукав долучитися до традиційної щорічної молитовної ходи, тиха ніч зібрала на подвір’ї храму Святого Олександра Невського. Багато з присутніх – вже досвідчені паломники, хтось тут і вп’яте, і вдесяте. А хтось, як і я – вперше. Трепетно сподіваючись на всеосяжну ласку та благословення Господнє, аби перші наміри подолати неблизький шлях і таки дістатися  Почаївської обителі були увінчані успіхом.

Читать далее

ПАМ'ЯТЬ: МИРНІ ЛІТО-ОСІНЬ 1945-ОГО ПЕРЕМОЖНОГО РОКУ

100818 1«Ось сорок п’ятий…В перший клас

В кінці війни, що промайнула,

Батьки послали в школу нас,

Невже це все насправді було?»

Ігор Сапко

Закінчились бойові дії в Європі. Перемога у війні здобута ціною величезних жертв і страждань, породжувала  в нашому народі світлі надії і сподівання. Всім, особливо жителям Західної України, хотілося вірити, що життя швидко піде на краще. Що масові репресії, стан загальної підозрілості у суспільстві, терор влади - залишаться в минулому. Наші містяни також раділи перемозі. Але старожили, які були свідками подій в довоєнному житті, ставились до цього скептично. І вони не помилились.

В Західній Україні знову розгорнулась насильницька і всеохоплююча радянізація всіх сторін соціально-економічного і культурного життя краю. Для її здійснення активно залучалися працівники партійно-комсомольського, державного апарату, службовці правоохоронних органів, державної безпеки, культури і освіти з інших регіонів Радянського Союзу, переважно зі Східної України. За короткий час було створено радянський, партійний, господарський і карально-репресивний апарат, який контролював усі сфери життя західних українців.

Читать далее