• Home

вересня 2018

29 вересня 2018

ЗА ГРІХИ МАТЕРІ РОЗПЛАЧУЄТЬСЯ ДОНЬКА

290918 1Чомусь буває так у житті: проживши у шлюбі з людиною більше десяти років, ти відчуваєш, що вона для тебе якась зовсім чужа. А випадковий перехожий, якого бачиш вперше, здається таким рідним, ніби завжди був поряд.

…Колись давно Олена послухалась мами і вийшла заміж за Романа. Хоча не мала до нього ніяких почуттів. Для неї він був просто хорошим другом. Та батьки побачили, що  хлопець по вуха закоханий у їх доньку. І вирішили -  поряд з ним їй буде добре.

Читать далее

25 вересня 2018

ВІДРЕМОНТУВАЛИ ПРОБЛЕМНУ ДІЛЯНКУ ВОДОГОНУ

250918 3Інженерні комунікації, які відповідають за комунальне благополуччя жителів не лише Радивилова - усієї країни уже давно вичерпали експлуатаційні ресурси. Їх би давно «списати» із служби та замінити на нові. Але реалії такі, що, перетнувши не на рік-два, а подекуди і на двадцятиліття (!) вказані виробництвом терміни, вони все ще продовжують забезпечувати блага цивілізації у наших помешканнях.

Але, де тонко, там і рветься, гласить народна мудрість. Тож давно і нікому не дивина, що підземні мережі, не витримуючи навантаження, часто готують нам, споживачам, неприємні «сюрпризи» у вигляді аварійних ситуацій. Тож з ремонтно-відновлювальних робіт у графіку стартував цьогорічний вересень і в Радивилівському КП «Комунальник»: стався прорив водоносної системи на вулиці Івана Богуна, яка уже давно вичерпала терміни експлуатації, відслуживши місту чверть віку.

Читать далее

ВИХОВУЮЧИ З ДИТИНИ - ЛЮДИНУ

250918 2«Своїм теплом ти прихиляєш небо.

В маленькому житті лишаєш добрий слід.

І крізь роки дитина пам’ятатиме про тебе,

Бо вибрала, мабуть, найвищу із доріг…»

Чимало професій з’являються і зникають. Та серед вічних професій виховательська справа посідає особливе місце. Адже кожна людина проходить через чарівний, чудовий, казковий світ дитинства. І дуже важливо, хто поведе її дивними стежками до пізнання світу, відкриваючи таїну знань, силу доброти і дружби, важливість теплих людських стосунків.

Читать далее

ТВОРЯТЬ ДІТИ КІНО

250918 1Учнівська команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» стала фіналістом десятого Міжнародного телефестивалю «Дитятко», який з 5 по 8 вересня проходив у місті Харкові. Юні радивилівці відзначилися в особливій номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» і в нагороду отримали поїздку до Франції.

Телефестиваль вже десятий рік поспіль збирає талановитих дітей з усього світу. Цього року на фестиваль було надіслано понад 1300 робіт з 91 країни. Україну представляли роботи з усіх областей. Оцінювало роботи конкурсантів міжнародне журі з Німеччини та Південної Кореї, Ірану та Білорусі, Греції, Іспанії, України. У складі дитячого журі - школярі з Румунії, Туреччини та України.Урочисто дав старт Х ювілейному фестивалю «Дитятко» президент фестивалю та його засновник, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Читать далее

24 вересня 2018

З БЛАГОСЛОВЕННЯМ НА БЛАГОДАТНУ ДОПОМОГУ, ПОКРОВ І ЗАСТУПНИЦТВО

240918 5У Радивилів прибуде мироточива Отченашівська ікона Богоматері “Страсна”.

В середу, 26 вересня, віряни міста зустрічатимуть чудотворний образ, який на Рівненщину везтимуть із Свято-Покровського храму с.Отченашівка Вінницької області. Ікона подорожуватиме храмами єпархії по 3 жовтня.

Перебуватиме образ Богоматері «Страсна» і в міському храму святого благовірного князя Олександра Невського. Заплановано, що прихожани церкви разом із священиками урочисто зустрічатимуть святиню біля в’їзду в місто зі сторони Крупця о 16.00 годині. Опісля з почестями та молитвою Отченашівську ікону хресним ходом супроводять до церкви, де відбудеться святкове богослужіння. Двері храму будуть відчинені до тих пір, доки люди йтимуть, щоб з молитвами приклонитися до чудотворного образу Богородиці. У четвер, 27 вересня, на свято Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, Божественна літургія розпочнеться о 07.00 годині ранку. По її завершенні Отченашівську ікону Богоматері буде доправлено в Успенський храм с.Дружба Радивилівського району, докладніше розповів журналістам тижневика священик храму Святого Олександра Невського о.Ярослав (Возняк).

Читать далее

ПРАЦЮЄТЕ ЯК СТАЖЕР?

240918 3– це порушення трудового законодавства, окрім двох випадків (з практики інформаційних рейдів Управління Держпраці у Рівненській області)

Я стажер, – так свої трудові відносини з роботодавцем характеризує чимала кількість найманих працівників, які спілкуються з інспекторами праці під час інформаційно-роз’яснювальних акцій. Фактично ніхто з них не знає, що «стажування» у такому варіанті – порушення трудового законодавства. Цього не розуміє й багато роботодавців, які думають, що таким чином надійно маскують нелегальну зайнятість. Але натомість, вони можуть отримати штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат (111 тис. 690 грн) за кожного! такого «стажера».

Читать далее

В ХУСТЦІ ЖІНКА – НАЧЕ КОРОЛЕВА!

240918 2Дарма сучасні модниці примхливо морщать носики біля яток, де у асортименті – хустини. Мовляв, «дружба» з хусткою - застаріла і тепер неактуальна. Жінок, яким би не личив цей головний убір – не існує. В цьому радивилівчанок і намагалась переконати умілиця з Львівщини Віра Олеш, демонструючи в нашому місті мистецтво творення справжніх шедеврів із звичайної хустки. Педагог, філолог, психолог, член Національної спілки журналістів, ця жінка же багато років «хусткує» Україною, проводячи свої колоритні майстер-класи. Від такого творчого неспокою отримує максимум естетичного задоволення. Бо у її житті, зокрема, поверх інших життєвих пріоритетів гармонійно розкинула свій шлейф квітчаста хустка…

«Жінка могла показати коліна, але ні в жодному разі – непокритої голови. Це була жахлива ганьба», - додає ще більшого смислового відтінку у символіку хустки Віра Олеш, яка усі ці відомості збирає для себе вже вподовж десятиліття. Аж дивуєшся, наскільки ж «інженерними» уміннями треба володіти, покриваючи хустинами жінок з різними формами обличчя.

Читать далее

СВЯТКУВАЛИ З КНИГОЮ

240918 1Цієї осені в Радивилові знову настав «Час читати». Мистецький захід, що об’єднує тих, хто не уявляє себе без книги з тими, хто присвятили своє життя писемній творчості, відбувся у п’ятницю, 14 вересня.

З цієї нагоди до нашого містечка завітало ще більше, ніж торік, знаменитих й титулованих митців в царині слова з усієї країни. Серед них, зокрема, лауреат численних нагород та премій Володимир Лис (м.Луцьк), відомі львівські письменники Катерина Немира, Любов Відута, Ярина Каторож, Анна Хома, Іван Гентош, майстри слова з Дубенщини - Любов Пшенична, Наталя Кириченко, Микола Тимчак, гості з м.Кременця Сергій Синюк та Віктор Янкевич та багато інших авторів, чия творча діяльність нині користується великою популярністю у читача.

Читать далее

23 вересня 2018

З ШАНСОНОМ – У «БЛАГОДІЙНЕ» ТУРНЕ

230918 1Група вуличних музик у камуфляжах не раз збирала кошти «на потреби нужденних» і в Радивилові. Перевірити їх «творчість» нікому й на думку не спадало… Хоча чимало місцевих жителів вголос називали такий «гастрольний тур» не інакше, як шахрайством. Діяльність «афганців-музик» таки припинили в іншому райцентрі нашої області.

До поліції звернулися жителі Березного, занепокоєні концертами заїжджих музикантів у військовій формі на вулиці Буховича. Люди подумали, що їх ошукали. Для з’ясування усіх обставин на місце події виїхала слідчо-оперативна група. Під час спілкування із трьома чоловіками та жінкою з’ясувалося, що вони родом із Одеської, Тернопільської та Кіровоградської областей. Із їхніх слів, представляють Татарбунарську районну спілку ветеранів Афганістану. Гастролюючи містами України, вони збирають кошти нібито для потреб нужденних.

Читать далее

22 вересня 2018

СУД ПОНОВИВ НА РОБОТІ ВИХОВАТЕЛЬКУ ДИТЯЧОГО САДОЧКА, ЯКУ ЗВІЛЬНИЛИ ЗА ФОТО В КУПАЛЬНИКУ

220918 1На роботі – поновити. Вихователька Бугаївського дитсадка Віта Черешньовська, яку звільнили за нібито аморальні фото, виграла апеляційний суд. Більше читайте тут:

Читать далее