• Home

01 вересня 2018

ГІСТЬ З ЯПОНІЇ ПОБУВАВ У РАДИВИЛОВІ

010918 4«Знайомтесь. Шоган Камеда Shogan Kameda. Це японець з міста Кіото, якого я зустрів в центрі міста на велосипеді. Він вже 9 років подорожує по світу, з них перші 3 роки пішки, доки друзі в Китаї йому не подарували велосипед. Подорожує він без грошей. З його слів, українсько-російсько-англійських, він розповів, що до нас заїхав з Румунії, перед цим був в Болгарії, Словенії, Хорватії, Албанії, Греції, Турції, Грузії, Азербайджані, Киргизстані, Казахстані, Туркменістані, Китаї, Малайзії, Камбоджі, Таїланді, Індії і ще багатьох країнах, усіх я не запам’ятав, але його подорож можна побачити на його FB сторінці. Як справжній українець, почувши його історію, я його пригостив і не тільки;). Він хоче попасти на День Незалежності України до Києва, а далі поїде в Молдову. Додому він поки не хоче, дружини та дітей немає. Каже, що українці хороші люди. Запитав у мене, де можна відремонтувати велосипед, я його завів у Рівелло Rivelo_BikeS, де хлопці підтвердили, що ми гостинні та безкоштовно відремонтували неполадки у його велосипеді.

Читать далее

«НЕ ПО-СУСІДСЬКИ, НЕ ПО-ЛЮДСЬКИ»:ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

010918 3«Голові   Бугаївської сільської ради

Креселюку В.А.                          

Шановний Валентине Андрійовичу!

Ми, жителі сіл Опарипси, Бугаївка та Лев’ятин,   глибоко стурбовані ситуацією з приводу ненадання субвенції (дотації) Радивилівській ОТГ з місцевого бюджету Бугаївської сільської ради для забезпечення здобуття початкової спеціалізованої мистецької освіти нашими дітьми у Радивилівській дитячій школі мистецтв.

Читать далее

МОЯ УКРАЇНО, КАЛИНОВИЙ ГАЮ, НА КРИЛАХ ПІСЕНЬ ТИ ДО НЕБА ЗЛІТАЙ!

010918 2Спортивними звитягами, народними талантами, демонстраціями творчих здобутків, піднесеним настроєм та сонячними усмішками було позначено яскраві і незабутні моменти святкування у Радивилівській об’єднаній громаді Дня Незалежності України

Читать далее

БЛАКИТЬ І ЗОЛОТО НА НІМ ПЕРЕПЛЕЛИСЯ…

010918 1Уже 27-й рік поспіль гідно піднімається над нашим містом державний стяг, правдивою основою якого стали кольори мирного неба та стиглого пшеничного лану.

Спільне свято усіх поколінь українців вже традиційно відзначали і в Радивилові: у четвер, 23 серпня, жителі та гості міста долучилися до церемонії урочистого підняття Державного Прапора на центральній площі Незалежності. Під звуки Державного Гімну у виконанні духового оркестру міського Будинку школяра (керівник Л.Тимощук), жовто-блакитний стяг зайняв височину, щоб велично замайоріти над центральною площею. Почесне право підняти державне знамено було надано першому заступнику голови міської ради В.М.Ісюку, т.в.о. начальника Радивилівського відділення поліції В.М.Коркошу військовому комісару районного військкомату В.А.Мельничуку.

Читать далее