• Home

10 вересня 2018

НАЙЯСКРАВІШІ НА «КРИШТАЛЕВОМУ ГРОНІ»

100918 5Кожна перемога, як нова вершина: впевнено, граційно та наполегливо свою чергову творчу височінь підкорили учасники Радивилівського зразкового хореографічного колективу «Калейдоскоп» (керівник Яна Гуска). Наприкінці серпня старша група популярного в місті танцювального гурту побувала у мальовничому Виноградові, перлині Закарпаття: там проходив ювілейний, 20-й конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги.

За два десятиліття звичайний конкурс місцевого рівня виріс у популярний нині міжнародний фестиваль та став беззаперечною візитівкою туристичного Виноградова, констатувала в інтерв’ю тижневику керівник «Калейдоскопу» Яна Василівна Гуска. Офіційне відкриття творчого змагання між обдарованою молоддю країни відбувалось у Виноградівському міському будинку культури.

Читать далее

ОШТРАФОВАНО НА ПОНАД 2.5 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

100918 4ТОВ «Морган-Сарни Партнер» за 23 не належно оформлені швачки

Порушення трудового законодавства виявили інспектори Управління Держпраці у Рівненській області під час інспекційного відвідування ТОВ «Морган-Сарни Партнер». Фахівці Управління встановили, що на підприємстві працює 31 особа з укладеними трудовими договорами. Але з 23 швачками директор «Морган – Сарни Партнер» на підміну трудових договорів уклав цивільно-правові угоди.

Читать далее

КУВАЛДОЮ - МАТІР ПО ГОЛОВІ

100918 3Таку жорстоку розправу над нещасною вчинив … син. Трагедія сталась у селі Рідків

Про те, що батько убив її бабусю, до поліції вчора, 1 вересня, повідомила 13-річна дівчинка з села Рідків Радивилівського району.

Поліцейські на місці події з’ясували, що близько 7-ї години ранку між 43-річним сином та його 64-річною матір’ю на подвір’ї господарства, де вони проживають разом, виник конфлікт. У результаті суперечки розлючений чоловік наніс кілька ударів кулаками жінці в обличчя, потім схопив кувалду та бив нею по голові. Після цього  відніс бездиханне тіло в підсобне приміщення та повідомив дочці, що вбив бабусю.

Читать далее

У ШКОЛІ МИСТЕЦТВ – ТЕЖ ПЕРШИЙ ДЗВІНОК!

100918 2Привітати її учнів нинішнього понеділка в актову залу школи прибули заступник міського голови О.В.Пастух та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.М.Ковалевська.

Їх та батьків учніввітали талановиті вихованці школи Клюй Ксенія та Іваськевич Таміла, які виконали “Циганський наспів”. Святковий першовересневий концерт продовжив виконанням мелодії С.Джоплін Персиковий регтайм Капуста Павло.

Читать далее

ЗАСПІВАВ ДЗВІНОК: УСІ – НА ПЕРШИЙ УРОК!

100918 1Осінь у Радивилівській громаді знову розпочалась із Дня знань - такого важливого, урочистого і улюбленого усіма нами свята. Попри міністерські рекомендації, радивилівці, як і жителі цілої низки інших українських сіл, селищ і містечок, таки не відійшли від традицій і слухали мелодію першого дзвоника в звичних для цього свята урочистих декораціях. Як повідомили у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради, цієї осені поріг школи вперше у якості учнів переступили 225 маленьких жителів нашої об’єднаної громади. Із них 84 стали вихованцями Радивилівського НВК "школа№1-гімназія і 70  - Радивилівського НВК «школа№2-ліцей».

Читать далее