• Home

15 вересня 2018

РАДИВИЛІВСЬКІ НЕМОВЛЯТА ТЕЖ БЕЗ ПОДАРУНКІВ

150918 3Нагадаємо, з першого вересня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка", відповідно до якої кожній породіллі було обіцяно бебі-бокси, вартістю п’ять тисяч гривень, із речами першої необхідності для дитини.

Про це нововведення в Україні розповів на засіданні уряду його очільник Володимир Гройсман ще у травні цього року. За словами прем’єра, ця ініціатива мала б сприяти збільшенню народжуваності. Але, схоже, що чергова урядова ініціатива хоч якось вплинути на сумну демографічну ситуацію в країні ризикує бути розкритикованою ще на етапі нарощування обертів.

Читать далее

РОЗГЛЯНУЛИ ОПЕРАТИВНО

150918 2Порядок денний позачергової сорок п’ятої сесії міської ради восьмого скликання, що відбулась 11 вересня, включав більше двох десятків важливих питань, які вимагали оперативного вирішення. Всі вони були попередньо розглянуті на засіданнях профільних депутатських комісій, тож якихось особливих заперечень чи змін у ході затвердження рішень у сесійному залі не виникало. Вже котре засідання сприяє оперативності розгляду питань й електронна система голосування, якої немає навіть у районній раді.

Читать далее

ЯК ФОРМУВАТИ ОТГ ДОВКОЛА РАЙЦЕНТРУ?

150918 1Досвід з цього питання делегації за участю міських та сільських голів, секретарів рад, депутатів Костопільського та Березнівського районів з’їхалися вивчати у Радивилівську міську раду. Сьогодні у залі засідань проходив семінар, який, за ініціативи Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування, ставив за мету допомогти з’ясувати переваги життя у об’єднаній громаді тим, хто ще досі зважує всі «за» і «проти»… Після офіційного відкриття заходу про децентралізацію, як вона є, та з супутніми проблемами, на вирішення яких знадобилися чи не найбільші управлінські ресурси, гостям розповів голова Радивилівської ОТГ М.А.Карапетян. Перш, ніж стати одним цілим із п’ятьма сільрадами, у міській раді скрупульозно розглядались перспективи, які є на тій чи іншій території, не один день було витрачено і на вивчення їх фінансового потенціалу.

Читать далее