• Home

19 вересня 2018

«ЗБИРАТИ КОШТИ МОЖНА»: КОМЕНТАР СПЕЦІАЛІСТА

190918 5Днями до редакції зателефонував невідомий чоловік. Не назвавшись, він поскаржився на те, що в одному з дитсадків проводиться збір грошей у сумі 400 гривень на дитину. І вимагав, щоб до керівництва дошкільного закладу було вжито відповідних заходів. Редакція звернулась за роз’ясненнями до спеціалістів освітянської галузі.

Ось як прокоментував це анонімне звернення заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.А.Киричук: «Згідно з Конституцією України освіта в нашій державі є безкоштовною.

Читать далее

КЕРІВНИКИ ДІЙШЛИ ПОРОЗУМІННЯ

190918 4З ініціативи Радивилівського міського голови М. Карапетяна 3 вересня 2018 року відбулася оперативна нарада за участю голови районної державної адміністрації О. Ващука, Бугаївського сільського голови В. Креселюка та деяких інших відповідальних посадових осіб.

Приємно відзначити, що за підсумками наради пан Креселюк пообіцяв, що у ІІІ кварталі 2018 року для міських середніх шкіл, школи мистецтв, КДЮСШ кошти будуть виділені, оскільки до бюджету сільської ради очікуються значні надходження акцизного податку. Сільський голова свої обіцянки підтвердив гарантійним листом від 10 вересня 2018 року за № 02-26/553.

Читать далее

ПОЧАЛИ З "ДОРОЖНЬОЇ АЗБУКИ"

190918 3Новий 2018 – 2019 навчальний рік у ПідзамчівськійЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо – транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!».

І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для наших дітей. Зважаючи на це, зусилля класних керівників в перші дні навчального року були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулиці. Було проведено профілактичні бесіди по класах на тему «Будь на дорозі обережним», під час якого вчителі пригадали з учнями правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та водіїв. У 2 класі Мельничук Т. М., зокрема, підготувала цікаву виховну годину «Дорожня азбука». Діти отримали теоретичні знання про правила дорожнього руху, організована вікторина, проведено рольові ігри «Світлофор», «Ми – пасажири», на завершення уроку учні другого класу на практиці вчилися правильно переходити дорогу.

Читать далее

ВІДКРИТО КВІТКОВИЙ МАГАЗИН

190918 2Днями у місті сталась чергова приємна подія. У самому центрі, на перехресті вулиці О.Невського та бульвару Черняка гостинно відкрив двері сучасний магазин квітів.

Перерізати традиційну стрічку на входини було запрошено міського голову М.Карапетяна. Перших клієнтів торгівельного закладу приємно вразив широкий вибір пропонованої,

духмяної та яскравої, продукції.

Читать далее