• Home

24 вересня 2018

З БЛАГОСЛОВЕННЯМ НА БЛАГОДАТНУ ДОПОМОГУ, ПОКРОВ І ЗАСТУПНИЦТВО

240918 5У Радивилів прибуде мироточива Отченашівська ікона Богоматері “Страсна”.

В середу, 26 вересня, віряни міста зустрічатимуть чудотворний образ, який на Рівненщину везтимуть із Свято-Покровського храму с.Отченашівка Вінницької області. Ікона подорожуватиме храмами єпархії по 3 жовтня.

Перебуватиме образ Богоматері «Страсна» і в міському храму святого благовірного князя Олександра Невського. Заплановано, що прихожани церкви разом із священиками урочисто зустрічатимуть святиню біля в’їзду в місто зі сторони Крупця о 16.00 годині. Опісля з почестями та молитвою Отченашівську ікону хресним ходом супроводять до церкви, де відбудеться святкове богослужіння. Двері храму будуть відчинені до тих пір, доки люди йтимуть, щоб з молитвами приклонитися до чудотворного образу Богородиці. У четвер, 27 вересня, на свято Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, Божественна літургія розпочнеться о 07.00 годині ранку. По її завершенні Отченашівську ікону Богоматері буде доправлено в Успенський храм с.Дружба Радивилівського району, докладніше розповів журналістам тижневика священик храму Святого Олександра Невського о.Ярослав (Возняк).

Читать далее

ПРАЦЮЄТЕ ЯК СТАЖЕР?

240918 3– це порушення трудового законодавства, окрім двох випадків (з практики інформаційних рейдів Управління Держпраці у Рівненській області)

Я стажер, – так свої трудові відносини з роботодавцем характеризує чимала кількість найманих працівників, які спілкуються з інспекторами праці під час інформаційно-роз’яснювальних акцій. Фактично ніхто з них не знає, що «стажування» у такому варіанті – порушення трудового законодавства. Цього не розуміє й багато роботодавців, які думають, що таким чином надійно маскують нелегальну зайнятість. Але натомість, вони можуть отримати штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат (111 тис. 690 грн) за кожного! такого «стажера».

Читать далее

В ХУСТЦІ ЖІНКА – НАЧЕ КОРОЛЕВА!

240918 2Дарма сучасні модниці примхливо морщать носики біля яток, де у асортименті – хустини. Мовляв, «дружба» з хусткою - застаріла і тепер неактуальна. Жінок, яким би не личив цей головний убір – не існує. В цьому радивилівчанок і намагалась переконати умілиця з Львівщини Віра Олеш, демонструючи в нашому місті мистецтво творення справжніх шедеврів із звичайної хустки. Педагог, філолог, психолог, член Національної спілки журналістів, ця жінка же багато років «хусткує» Україною, проводячи свої колоритні майстер-класи. Від такого творчого неспокою отримує максимум естетичного задоволення. Бо у її житті, зокрема, поверх інших життєвих пріоритетів гармонійно розкинула свій шлейф квітчаста хустка…

«Жінка могла показати коліна, але ні в жодному разі – непокритої голови. Це була жахлива ганьба», - додає ще більшого смислового відтінку у символіку хустки Віра Олеш, яка усі ці відомості збирає для себе вже вподовж десятиліття. Аж дивуєшся, наскільки ж «інженерними» уміннями треба володіти, покриваючи хустинами жінок з різними формами обличчя.

Читать далее

СВЯТКУВАЛИ З КНИГОЮ

240918 1Цієї осені в Радивилові знову настав «Час читати». Мистецький захід, що об’єднує тих, хто не уявляє себе без книги з тими, хто присвятили своє життя писемній творчості, відбувся у п’ятницю, 14 вересня.

З цієї нагоди до нашого містечка завітало ще більше, ніж торік, знаменитих й титулованих митців в царині слова з усієї країни. Серед них, зокрема, лауреат численних нагород та премій Володимир Лис (м.Луцьк), відомі львівські письменники Катерина Немира, Любов Відута, Ярина Каторож, Анна Хома, Іван Гентош, майстри слова з Дубенщини - Любов Пшенична, Наталя Кириченко, Микола Тимчак, гості з м.Кременця Сергій Синюк та Віктор Янкевич та багато інших авторів, чия творча діяльність нині користується великою популярністю у читача.

Читать далее