• Home

25 вересня 2018

ВІДРЕМОНТУВАЛИ ПРОБЛЕМНУ ДІЛЯНКУ ВОДОГОНУ

250918 3Інженерні комунікації, які відповідають за комунальне благополуччя жителів не лише Радивилова - усієї країни уже давно вичерпали експлуатаційні ресурси. Їх би давно «списати» із служби та замінити на нові. Але реалії такі, що, перетнувши не на рік-два, а подекуди і на двадцятиліття (!) вказані виробництвом терміни, вони все ще продовжують забезпечувати блага цивілізації у наших помешканнях.

Але, де тонко, там і рветься, гласить народна мудрість. Тож давно і нікому не дивина, що підземні мережі, не витримуючи навантаження, часто готують нам, споживачам, неприємні «сюрпризи» у вигляді аварійних ситуацій. Тож з ремонтно-відновлювальних робіт у графіку стартував цьогорічний вересень і в Радивилівському КП «Комунальник»: стався прорив водоносної системи на вулиці Івана Богуна, яка уже давно вичерпала терміни експлуатації, відслуживши місту чверть віку.

Читать далее

ВИХОВУЮЧИ З ДИТИНИ - ЛЮДИНУ

250918 2«Своїм теплом ти прихиляєш небо.

В маленькому житті лишаєш добрий слід.

І крізь роки дитина пам’ятатиме про тебе,

Бо вибрала, мабуть, найвищу із доріг…»

Чимало професій з’являються і зникають. Та серед вічних професій виховательська справа посідає особливе місце. Адже кожна людина проходить через чарівний, чудовий, казковий світ дитинства. І дуже важливо, хто поведе її дивними стежками до пізнання світу, відкриваючи таїну знань, силу доброти і дружби, важливість теплих людських стосунків.

Читать далее

ТВОРЯТЬ ДІТИ КІНО

250918 1Учнівська команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» стала фіналістом десятого Міжнародного телефестивалю «Дитятко», який з 5 по 8 вересня проходив у місті Харкові. Юні радивилівці відзначилися в особливій номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» і в нагороду отримали поїздку до Франції.

Телефестиваль вже десятий рік поспіль збирає талановитих дітей з усього світу. Цього року на фестиваль було надіслано понад 1300 робіт з 91 країни. Україну представляли роботи з усіх областей. Оцінювало роботи конкурсантів міжнародне журі з Німеччини та Південної Кореї, Ірану та Білорусі, Греції, Іспанії, України. У складі дитячого журі - школярі з Румунії, Туреччини та України.Урочисто дав старт Х ювілейному фестивалю «Дитятко» президент фестивалю та його засновник, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Читать далее