• Home

02 листопада 2018

«КУПА МАЛА»? АВТОРА, АВТОРА!

021118 3Цей «витвір народного мистецтва», у вигляді добрячої гірки гілляччя та побутових відходів, вже не перший тиждень муляє очі жителям мікрорайону, що поруч із міським Меморіалом Слави. Як повідомили нашому тижневику читачі, громадяни вже звертались у КП «Комунальник» з проханням прибрати її. Але там цілком резонно відповіли: у вас є ОСББ, хай воно замовить відповідний транспорт, заплатить, а ми забезпечимо вивезення.

Так то воно так, але є інша проблема. Під управлінням ОСББ – лише одна двоповерхівка, а сміття звозять всі, кому лишень не ліньки. Пробували небайдужі зібрати народ, але згоди не досягли. Лише купа сміття зростає і зростає.

Читать далее

ЩЕ ОДИН ГРАНТ. КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ

021118 2При Радивилівському історичному музеї створять культурно-просвітницький центр, концепція якого – берегти та популяризувати українські традиції. Довкола спільної мети заплановано згуртувати кращих умільців народних промислів нашої об’єднаної громади. Саме талановиті й обдаровані люди, які тут проживають, зможуть якнайкраще представити свій регіон та його можливості усім, кого приведуть на радивилівську землю службові справи, туристичні маршрути. Відповідний проект на тему «Об’єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва Радивилівщини при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу» радивилівські музейники нещодавно представили на конкурсі Українського Культурного Фонду. І здобули на його реалізацію грант.

Читать далее

СЕЛО СПИВАЄТЬСЯ, ВЛАДА – МОВЧИТЬ…

021118 1«Коли громада візьметься за "точки" де споюють наших людей» - гостра дискусія з цього приводу днями розгорілась на ФБ – групі Козинської об’єднаної громади. Адже місця, де ведуть несанкціоновану торгівлю спиртними напоями, завжди вважалися тією руйнівною пухлиною, яка безжально охоплює своїми лиховісними метастазами сотні людських доль. Проблема, характерна для більшості українських сіл, не чужа й Козину. От тільки бажаючих її розгледіти та вжити дієвих заходів – катма. З цієї причини небайдужі й вдалися до гарячої онлайн-дискусії, виносячи наболіле з домашньої кухні в інтернет-простір.

Про загальновідому проблему у дещо незвичному форматі – далі:

Читать далее