• Home

06 листопада 2018

АМЕРИКАНЕЦЬ ТОНІ ФАН ВОЛОНТЕРИТИМЕ В РАДИВИЛОВІ

061118 2За тисячі кілометрів залишився рідний Денвер та четверо сестер з батьками. Перш, ніж починати кар’єру в Сполучених Штатах, 27-річний юнак прийняв рішення вступити в Корпус Миру і приїхати попрацювати на два роки в Україну. За час свого перебування тут амбітний іноземець планує створити в Радивилові сучасну платформу для спілкування молоді, мотивувати тинейджерів до здорового способу життя та волонтерства. А також дати старт хоча б кільком англомовним клубам за інтересами.

Вдруге гостинно приймає на своїх теренах волонтера Корпусу Миру США і наше місто. Цього разу іноземний досвід успішного розвитку молодіжного середовища нам інтегруватиме 27-річний Тоні Фан (Tony Phan) з Денвера, штат Колорадо. Він працюватиме у приміщенні Радивилівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читать далее

ЧОМУ ОТГ НА РІВНЕНЩИНІ - КРАЩІ

061118 1,ніж класичні адміністративні одиниці?

Бюджети ОТГ Рівненщини за рік зросли більше, ніж інші місцеві бюджети області. Якщо органи місцевого самоврядування збільшили наповнення своїх скарбниць у середньому на чверть, то об'єднані територіальні громади – на 35%.

Більші успіхи за рік показали ОТГ і в аграрному секторі, розповідає заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

- Для ОТГ наповнення місцевих бюджетів за рахунок ефективно працюючих аграрних підприємств це один із пріоритетів. Знову ж таки найкращі успіхи показують райони, де реформа децентралізації впроваджується найкращим чином. Це Радивилівський, Млинівський, Рівненський, Демидівський райони.

Читать далее