• Home

10 листопада 2018

ТРАГЕДІЯ: НА ЧЕТВЕРТОКЛАСНИКА ОБВАЛИЛАСЬ СТІНА

101118 4Як констатували медики, 9-річний хлопчик загинув на місці події внаслідок механічної асфіксії. Трагедія сталася 1 листопада 2018 року в селі Малі Гайки Радивилівського району Рівненської області. 

Слідчими Радивилівського відділення поліції Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області встановлено, що за місцем проживання загиблого якраз проводилися ремонтні роботи з укріплення фундаменту підсобного приміщення. Того четверга, близько 17 години, на подвір’ї  поблизу аварійного хліва безпечно гралися діти.

Читать далее

НАДАЮЧИ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ, ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ЛЮДЕЙ

101118 3У час, коли золота осінь повністю вступила у свої права, професійне свято відзначали працівники соціальної сфери. Люди, які виявляють милосердя та створюють добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

З цієї нагоди у малому залі міського будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

Читать далее

ЧИ Є ЗАГРОЗА ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВ’Ю ДІТЕЙ?

101118  2Найголовнішу із небезпек, яка настає в родині в результаті, коли та перебуває у складних життєвих обставинах, під час спільного рейду відслідковували фахівець із соціальної роботи міського центру СССДМ Л.Надорожна та начальник служби у справах дітей міської ради О.Пісарєва. З метою дотримання контролю за належним батьківським вихованням у підоблікових сім’ях, ними було відвідано сім родин із Немирівського, Башарівського, Підзамчівського старостинських округів, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час профілактичного об’їзду неблагонадійних родин основну увагу приділяли питанням пожежної безпеки, як і забезпеченості твердим паливом на опалювальний період, наявності продуктів харчування, а також одягу та взуття у дітей, відповідно до віку та сезону.

Читать далее

ПОЧЕСНИЙ ВЕТЕРАН УКРАЇНИ

101118 1У день Св. влкмч. Димитрія Солунського своє 85-річчя від дня народження щасливо зустрів відомий в нашому краї педагог, Почесний ветеран України, керівник міської організації ветеранів, колишній вчитель математики міської середньої школи №1 Воронко Дмитро Костянтинович.

Він народився 8 листопада 1933 року в селі Перенятин тодішнього Дубенського повіту Волинського воєводства в селянській сім’ї. Батько, Костянтин Савович, був учасником Другої світової, інвалід війни. В 1950 році Дмитро закінчив 7 класів Перенятинської семирічної школи, потім навчася в Підзамчівській середній школі. Це був перший випуск цієї школи. Зараз в живих залишилось лише три колишні учні.

Читать далее