• Home

12 листопада 2018

ДО НАЙВИЩИХ ЗЛЕТІВ МИСТЕЦТВА ТАНЦЮ

121118 5Хореографічний ансамбль « SOULART» КЗ «Радивилівський міський будинок культури» Радивилівської міської ради (керівник Кароліна Паскаль) став учасником знакової події в культурному житті нашої країни - ІУ Міжнародної хореографічної асамблеї імені Наталії Скорульської в місті Житомирі.

У рамках асамблеї пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва в номінаціях «Балет», «Модерн», «Народний танець», «Дитячий танець». Головою журі цього престижного конкурсу була прима-балерина Національної Опери України ім. Тараса Шевченка народна артистка України Катерина Кухар.

Читать далее

ПРИВІТ, ЄВРОПО!

121118 4Осінні канікули подарували учням громади чудові, погідні канікули. Так склалося, що наш 11-В клас Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» започаткував чудову традицію налагодження зв’язків не лише на просторах нашої Батьківщини, а й із закордонними державами. Ця подія стала можливою завдяки тому, що усі учні нашого класу мають сучасні біометричні паспорти, документи, що посвідчують особу людини за кордоном, і які не вимагають віз та довгострокового оформлення документів. Звичайно, велика заслуга у цьому нашого класного керівника Хмель Віри Борисівни, яка згодилася взяти на себе відповідальність за нас, сімнадцятеро одинадцятикласників, з нашими характерами, примхами та бажаннями. Дякуємо їй за це!

Читать далее

РАДИЛИСЬ, ЯК БУДУТЬ ЗБЕРІГАТИ ТА ВІДРОДЖУВАТИ ТРАДИЦІЇ

121118 3В рамках проекту «Об’єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва Радивилівщини при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу», що реалізовується за кошти гранту Українського культурного фонду, відбувся круглий стіл «Знай наших» за участю майстрів та художників, представників влади, УКФ, волонтерів Корпусу Миру, ЗМІ та громадських активістів.

Читать далее

ВДОСКОНАЛЮВАЛИ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ СУЧАСНОЮ ШКОЛОЮ

121118 2На опорний заклад покладається велика відповідальність за правильну організацію навчально-виховного процесу, роботи вчителів, шкільних методичних об’єднань… Щоб усі починання були успішними має бути чітка і злагоджена робота усіх ланок, а без підтримки і порозуміння цього домогтися важко.

У середу, 6 листопада, на базі філії «Копанівський НВК «Загальноосвітня школа I-II ступенів -ЗДО» відбувся семінар керівників опорного закладу-Підзамчівської ЗОШ I-III ступенів. Основна тема зустрічі «Вдосконалення методів управління сучасною школою» є досить актуальною, особливо під час запровадження нових освітніх реформ.

Читать далее

МАЄШ, ДАЙ!

121118 1Хто не збагнув науки добра, всяка інша наука приносить лише шкоду.
(Мішель Монтень)

Наповненою коморою різного провіанту завершилась благодійна акція під назвою «Сім картоплин» у Радивилівському професійному ліцеї. Учні та педагоги освітнього закладу вкотре проводили збір домашньої консервації та продуктів харчування, які потім скоординували на допомогу одиноким непрацездатним громадянам нашого міста. Справа неабиякої соціальної ваги об’єднала в один волонтерський гурт молодь та педагогів: приносили, аби підтримати найбільш нужденних, хто що міг: картоплю, моркву, буряк, цибулю, консервації…

Читать далее