• Home

20 листопада 2018

А «ДИВОСВІТ» ДИВУЄ І ДАЛІ

201118 6Днями відбулось засідання районного суду у справі щодо незаконного звільнення виховательки цього дошкільного виховного закладу Віти Черешньовської

Свідченням того, що інтерес наших громадян до перебігу процесу боротьби молодої жінки за відновлення своїх прав не спадає, свідчило прибуття у наше містечко журналістки Анни Махно та телеоператора телеканалу «1+1». Проте фільмувати не довелося майже нічого, судове засідання завершилось буквально за лічені хвилини. Як проінформував суддя, попри офіційне повідомлення, до суду не прибула жодна особа, яка б представляла сторону відповідача – дитсадка «Дивосвіт».

Читать далее

СКАЗ У РАДИВИЛОВІ!

201118 5Днями був зареєстрований тривожний випадок: жителя міста покусало хворе на сказ кошеня.

Сталося це на території "Райсількомунгоспу", в орендованій частині земельної ділянки, де здійснюється заготівля та переробка металобрухту, поінформувала лікар-епідеміолог Радивилівського району Ірина Приступа. Зі слів господаря, у нього на території проживає дві кішки, п’ятеро кошенят і пес. Покусавши господаря, за кілька днів кошеня здохло.

Читать далее

МІСЬКОМУ БЛАГОУСТРОЮ – ПЕРШОЧЕРГОВА УВАГА

201118 4Генеральне прибирання алей, скверів та вулиць триває: досі на результативність робіт з благоустрою сприятливо впливали ще й кліматичні умови. Доки надворі сонячно й сухо, працівники бригади впорядкували і центральні клумби. Адже, за прогнозами, вже з понеділка синоптична картина різко зміниться.

За повідомленням інспектора з екології, земляних робіт та благоустрою Радивилівської міської ради М.С.Грановського, цього тижня значна увага приділялась, в тому числі, і прибиранню міського кладовища. Тут завершували вивезення сміття а також зрізали кілька високорослих ялин. Взимку, під натиском погодних катаклізм, ці дерева могли створити аварійну ситуацію. З метою організації безпечного руху пішоходів через проїжджі частини міста, працівниками бригади з благоустрою було обновлено дорожню розмітку на вулицях О.Невського, Парковій, І.Франка, М.Грушевського.

Читать далее

ВАЖЛИВИМ ПИТАННЯМ – КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ

201118 3У п’ятницю, 9 жовтня, працювала позачергова, 49-а сесія Радивилівської міської ради восьмого скликання. Депутати плідно розглянули два десятки питань, винесених на порядок денний. Оскільки усі вони пройшли попереднє обговорення під час роботи постійних профільних комісій, депутати без особливого затягування в часі прийняли стосовно них відповідні рішення.

Перед тим, як розпочати роботу сесії, міський голова М.А.Карапетян виконав приємну місію, привітавши з Днем народження депутата ради В.Д.Ярмуся. Вручивши імениннику квіти, від імені присутніх побажав щастя, успіхів у всіх починаннях, подякував за плідну роботу на користь громади, відповідальне ставлення до обов’язків у статусі народного обранця.

Читать далее

МНОГИХ ЛІТ - ПОЧЕСНОМУ ВЕТЕРАНУ УКРАЇНИ

201118 2Цими осінніми днями щедрий ювілей – 85-річчя від Дня народження – відзначив відомий в нашому краї педагог, Почесний ветеран України, керівник міської організації ветеранів, колишній вчитель математики міської середньої школи №1 Воронко Дмитро Костянтинович.

В 1999 році, відколи вийшов на заслужений відпочинок, Дмитро Костянтинович стає активним громадським діячем. Спочатку був заступником голови районної ветеранської організації, а потім, впродовж багатьох років і аж донині, очолював міську ланку взаємодії з ветеранами. Він нагороджений значком «Відмінник народної освіти УРСР», багатьма освітянськими грамотами. За активну громадську діяльність йому присвоєно звання «Почесний ветеран України», нагороджено різними грамотами. З дружиною Раїсою Андріївною (нині покійною) виховали двох синів, дочекались внуків, правнуків.

Читать далее

ОБИРАЮЧИ ЖИТТЯ ПІД МУЗИКУ ТА ОПЛЕСКИ

201118 1За самовіддану працю - слова високого визнання сьогодні адресувались людям, чия професія – створювати й дарувати свято оточуючим.

Фахівців, які своїм високим талантом насичують мистецьким різнобарв’ям життя нашої територіальної громади, створюють видовищні виступи та концерти, вітали Радивилівський міський голова М.А.Карапетян, його заступник з гуманітарних питань О.В.Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська.

Читать далее