• Home

25 листопада 2018

ДУХОВНА ПІСНЯ – ЧАСТИНА ЖИТТЯ НАРОДУ

251118 3І знову в філіалі «Будинок культури Підзамче» зібралось чимало людей. Щоб зацікавити глядача концертами, іншими творчими заходами ми працівники закладу вирішили, що для гармонійного існування нам потрібно ще й духовна пісня.

В глибині сцени - ікона Ісуса Христа, прикрашена українським рушником, вінком та стрічками – відповідно до назви вечора. Розпочав концертну програму жіночий вокальний ансамбль піснею «В нашім селі на горбочку стоїть церква на видочку», пісня супроводжувалась відеопоказом нашої церкви та показом гаївок, які проходили на території церкви та організовані були теж з ініціативи працівників культури.

Читать далее

«ЗАТИШОК» ЗНОВУ З ХУДОЖНІМ КЕРІВНИКОМ

251118 2Це аматорське ветеранське об’єднання стало центром життя людей, чия осіння пора у долі нерозривно пов’язана із піснею.

Починаючи з 2005 року, клуб «Затишок», розпочав діяти при Радивилівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Під творчою опікою талановитого керівника та сценариста М.І.Павлюк став активним учасником більшості загальноміських та районних заходів. Наче яскравий спалах на місцевій сцені, від якого «заряджались» позитивом усі, чий вік ми шанобливо називаємо поважним. Після сумної події – нещодавньої смерті організатора та ідейної наставниці колективу - Марії Іванівни Павлюк – «Затишок» взяв деяку перерву у творчій діяльності. Але не для того, щоб назовсім затихла їхня пісня. Цього б найменше хотілося усім, хто небайдужий до вагомих досягнень «затишківців» у культурно-мистецькій діяльності.

Читать далее

ЗАСЛУЖЕНО – «НАРОДНІ» ТА «ЗРАЗКОВІ»

251118 1У вівторок, 20 листопада, на сцені міського Будинку культури проходила переатестація творчих колективів об’єднаної громади, які працюють у різних жанрах і носять почесне звання «народний» та «зразковий».

Все, чим багата радивилівська сцена, заслуговує найважливішої з оцінок – любові глядача. Але доносити оточуючим мистецтво у всіх його найяскравіших проявах неможливо без постійної авторитетної оцінки професіоналів у галузі культури. Відповідно до положення, колективи, яким присвоєні почесні творчі звання, вимушені підтверджувати свій високий сценічний статус раз на три роки. Під час атестації враховується виконавська майстерність, підбір репертуару, стабільність творчої діяльності колективу, наявність підготовчої групи та ін. 

Читать далее