• Home

27 листопада 2018

НА СТАДІОН «НАЇЖДЖАЮТЬ»! ФУРАМИ…

271118 7Нинішнього вівторка у редакцію «Сурмів» завітав завідувач міським стадіоном «Колос» Г.А.Тимочко. Попередня наша зустріч відбулась на початку футбольного сезону, який для оновленого «Сокола» нещодавно завершився на 11-му місці турнірної таблиці обласного чемпіонату. Але мова у нас цього разу пішла не про спортивні досягнення чи прорахунки, а про результати господарського року на цьому головному спортивному об’єкті міста та району.

Як повідомив Григорій Андрійович, саме нинішнього року, вперше з часів, коли головою РДА був С.В.Шевченко, виконати такий солідний обсяг ремонтних та облаштувальних робіт. Насамперед, завдяки конкретній фінансовій допомозі з боку міської ради, міського голови М.А.Карапетяна, активній зацікавленості в швидкому перебігу оновлення стадіону з боку народного депутата Верховної Ради О.В. Дехтярчука. Ці спільні зусилля дали й відповідний вагомий результат.

Читать далее

ПІДТРИМКА МЕДИЦИНИ ВИМАГАЄ СКООРДИНОВАНИХ ЗУСИЛЬ

271118 6Від часу створення на території нашого району об’єднаних територіальних громад, значних змін та перетворень зазнало чимало галузей та управлінських ланок. Десь ці зміни пройшли швидко і легко, десь розтяглися у часі і доволі болюче зачепили інтереси окремих працівників та обслуговуваних ними категорій населення. До таких галузей належить і служба охорони здоров’я.

Склалась доволі пікантна, щиро ж кажучи, тривожна і серйозна ситуація: лікуватись та оздоровлюватись в заклади медицини, розташовані в райцентрі, бажає все населення району, а оплачувати всі ці доволі недешеві нині послуги мусить…Радивилівська ОТГ. Адже, попри нібито досягнуті домовленості та підписані угоди, інші дві громади, Крупецька та Козинська, не вельми поспішають брати на себе бодай частку фінансово-економічної підтримки районної лікарні, первинної та вторинної ланок охорони здоров’я населення.

Читать далее

А КУДИ Ж ПІСЛЯ ШКОЛИ?

271118 5Як із сотень спеціальностей обрати свою, старшокласникам Радивилівщини, вже традиційно, розповідали під час щорічного ярмарку професій. У четвер, 5 листопада, у міський Будинок культури з’їхалися представники вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів різного рівня акредитації Львівської, Рівненської, Волинської областей, аби сприяти школярам на етапі, коли ті щойно формують дорожню карту майбутнього трудового шляху.

Викладачі й завідувачі кафедр вичерпно розповіли майбутнім абітурієнтам про умови навчання, проживання, організацію культурно-дозвіллєвого простору для студентів, перспективи подальшого працевлаштування. Під час «ярмарку професій» діяли презентаційні куточки, обладнані інформаційні стенди, кого цікавило – мали нагоду отримати візитки та буклети заявлених на ярмарку вишів, переглянути промо-ролики про той чи інший навчальний заклад.

Читать далее

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ, ВКЛОНИЛИСЬ ПОДВИГУ

271118 4В середу, 21 листопада, у Радивилові відзначили День Свободи й Гідності

Україна – територія гідності та свободи. Такою нашу державу зробила не одна, а дві революції. Щоправда, із однією важливою і суттєвою різницею: Майдан 2004 року був святом Свободи… А от Революція Гідності 2013-2014 років - надзвичайно важким іспитом для всього українського народу, котрий продемонстрував своє прагнення до свободи у кривавому протистоянні. Шукаючи тоді шляхи в Європу, ми знайшли Україну. Революція Гідності відбулася не лише в політичному житті України, а й відбулась у нас самих, у нашій свідомості.

Читать далее

КВІТКА ДРУЖБИ

271118 3В сучасному суспільстві люди стають байдужими до чужих проблем, агресивними та жорстокими - це наслідок руйнування створених віками морально - етичних норм. З метою сприяння доброзичливому і відкритому спілкуванню, формуванню в них товариського ставлення до однокласників, розвитку загальнолюдських чеснот, вчитель ГПД Підзамчівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Савчук Оксана Олександрівна підготувала для учнів 1 - 4 класів захід «Дружити справа не легка, але дружити треба вміти».

Читать далее

УРОК НА ТРОТУАРІ

271118 2Тиждень безпеки дорожнього руху проходив у Підзамчівському опорному закладі: тут у доволі таки креативний спосіб навчали учнів основних правил, які допоможуть убезпечити дітей від травматизму на дорозі. Тому провели відкритий урок «на тротуарі». Учні 7 класу, одягнувши поліцейську форму, провели міні-квест.

Читать далее