• Home

грудня 2018

31 грудня 2018

ШАНОВНА РАДИВИЛІВСЬКА ГРОМАДО!

311218 2Від щирого серця вітаю всіх вас, кожну родину, з Новим 2019 роком, що ось-ось розпочне писати нову сторінку в нашій спільній історії!

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже з моменту об’єднання в одну територіальну громаду кожен день спрямований на розв’язання важливих для місцевого населення питань, подальшого розвитку нашої інфраструктури та реалізацію життєво важливих проектів, які визначають успіх та благополуччя кожного, хто тут проживає.

Читать далее

НА ДРІЖДЖАХ, ХЛІБОВІ І НАВІТЬ ВАРЕННІ…

311218 1Жителі сільської місцевості вдаються до різних експериментів задля виготовлення нелегального алкоголю

Як відомо, більшість усіх побутових злочинів, а це сімейні конфлікти, бійки, тілесні ушкодження та навіть вбивства - стаються у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, будучи напідпитку, громадяни нерідко дозволяють собі сідати за кермо автомобілів, чим наражають на смертельну небезпеку життя інших.

Читать далее

30 грудня 2018

ДО ЧИТАЧІВ - З ЛЮБОВ’Ю

301218 3Ви тримаєте в руках останній у 2018 році номер тижневика «Сурми Радзивілів». Протягом цього року редакція, разом з нашими активними позаштатними дописувачами, намагались якомога повніше та більш рельєфно відображати всі сторони суспільно-політичного життя району, утворених на його території об’єднаних громад. Щось вдавалося краще, щось…Оцінка нашої повсякденної праці – у вашій підтримці, розумінні проблем інформативного наповнення газети, що з року в рік розширює число своїх прихильників.

Читать далее

«ПІД ЯЛИНКУ»: РАДИВИЛІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ДОДАТКОВУ ЗЕМЛЮ

301218 2В суботу, 22 грудня, завершився розпочатий Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, які були утворені до 2018 року. Більше восьмиста  гектарів було передано і Радивилівській ОТГ.

Читать далее

УЧАСНИКАМ АТО ВРУЧИЛИ ВІДЗНАКИ ПРЕЗИДЕНТА

301218 1За мужність, патріотизм та самовідданість, проявлені під час виконання військового обов’язку, двадцятеро захисників з Радивилівщини було нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Читать далее

29 грудня 2018

СОЦМЕРЕЖІ ЯК ЕФЕКТИВНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДІАЛОГУ

291218 4У залі засідань Радивилівського районного центру зайнятості відбулося навчання-тренінг на тему: «Комунікації. Сучасні технології», спікером якого виступив Іван-Богдан Чорнобай – журналіст, громадський активіст. У своїй лекції з додатковою відеопрезентацією він детально зупинився на важливості використання соціальних мережах як актуального нині майданчика комунікацій влади з громадськістю. Присутні, серед яких побувала і секретар Радивилівської міської ради Інна Станіславівна Герасимчук, також мали можливість ознайомитися з сучасними технологіями створення веб-сайтів та веб-сторінок.

Читать далее

ЗА ПЕРЕМОГОЮ - НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

291218 3У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся завершальний етап XІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги». В числі переможців – наш талановитий Тимофій Собчук, учень Радивилівської дитячої школи мистецтв,  котрий здобув ІІ місце у молодшій віковій групі серед солістів-вокалістів.

Читать далее

УСПІШНА ГРОМАДА ОЧИМА ШКОЛЯРІВ

291218 2Учні міського НВК «Школа№1-гімназія», які взяли участь у десятому ювілейному міжнародному телефестивалі «Дитятко» і стали переможцями в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування - 2018», побували на підсумковій конференції та церемонії  нагородження.

Це вже сьомий поспіль професійний конкурс, що відбувається в Україні з 2012 року за унікальною методологією Ради Європи. Його організовує і проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». Захід відбувся під головуванням Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, який назвав кращі практики місцевого самоврядування об’єктивним показником лідерства місцевої влади і громад в процесах децентралізації.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА: ВІХИ ПОСТУПУ

291218 1Завершується 2018-ий рік. Проводжаючи його, кожен з нас традиційно, сидячи за святковим столом, подумки пробігає кожен важливий день, аналізує здобутки та незвершене, будує плани на рік, що ось-ось стартуватиме. В останньому передноворічному номері вирішили й ми проаналізувати підсумки року, що відходить. Про найбільш важливі події у житті громади регулярно повідомлялося в газетних репортажах з місця події, звітах та інформаціях, інтерв’ю з посадовцями та управлінцями, зустрічах з цікавими людьми. Під завісу року, у вигляді своєрідного дайджесту, надаємо, можливо дещо сухуватий, проте чіткий фактаж розвитку громади. Для цього скористалися інформацією голови міської ради М.Карапетяна, наданою під час проведення засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося нещодавно в Радивилові.

Читать далее

26 грудня 2018

ПРОГРАМА НОВОВІЧНО - РІЗДВЯНИХ ЗАХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ОТГ

261218 322 грудня         Народознавчий калейдоскоп «Зима іде – свята веде»

                                                                                     НВК «школа №1-гімназія»

25 грудня     - відкриття Новорічної ялинки у старостинських округах

17.00 год.                                                                    

26 грудня     - літературна гостина «Де живе Дід Мороз?»

                                                                              НВК «ЗОШ І-ІІІст.№2-ліцей» ім.П.Г.Стрижака

26 грудня     - Різдвяна майстерня «Виготовлення святкових листівок до Різдва»

                                                                                     Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Читать далее