• Home

лютого 2019

26 лютого 2019

«ВЧЕНІ», «ВІРУЮЧІ» ТА ІН.

260219 3До теми підміни понять та значень слів вже доводилося звертатися у своїх публікаціях раніше. «Словоблудіє єсьм…» - не мною придуманий, древній, як світ, вираз. Втім, у наш час оцього самого словоблуддя все більшає і більшає. Варто лишень пригадати, як чоловіків з автоматами Калашникова, що стріляють не різнокольоровими кульками, а сталевими кулями, називають миротворцями. Злодіїв та казнокрадів – спонсорами та благодійниками. Махінаторів та аферистів – магнатами та олігархами. Але наразі хотів би дещо звузити тему цієї публікації двома поняттями, що постійно викликають у мене певний внутрішній спротив – саме тими, що винесені у заголовок.

Обидва ці слова, як частини мови, й іменниками назвати навіть якось язик не повертається. Вони, швидше, схожі на слово «руський». Себто, чий, а не хто. У даному ж випадку це відповідь на питання «який?». «Вчений», «віруючий» і т.д.

Читать далее

ЗУСТРІЧ В МІСЬКРАДІ

260219 2нещодавно провів народний депутат України О.Дехтярчук, який з робочим візитом відвідав об’єднану громаду та район

 

Під час зустрічі Олександр Володимирович докладно проінформував присутніх про свою роботу в парламенті, плани на найближчу та подальшу перспективу. Висловив свою оцінку виборчого процесу, що набирає обертів, та на програми і реальні шанси кандидатів на президентську посаду.

Читать далее

ДЕПУТАТИ Й СТАРОСТИНСТВО ВБОЛІВАЮТЬ ЗА РЕМОНТ ДОРОГИ

260219 1У середу, 19 лютого, відбулась друга у цьому році, і 55-та від початку скликання сесія міської ради. Участь у позачерговому засіданні взяли 22 депутати.

На сесії було розглянуто і опрацьовано цілу низку нагальних питань, серед яких, зокрема: «Внесення змін до міського бюджету на 2019 рік», «Про надання земельної ділянки в оренду», «Про дозвіл на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення», «Про внесення змін і доповнень до рішень міської ради від 24.12.2015р.№27 «Про затвердження програм», «Про затвердження Протоколу від 14.02.2019 р.№1 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою та визначення виконавці земельних торгів на конкурентних засадах у Радивилівській міській раді», «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у постійне користування», «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Читать далее

25 лютого 2019

В ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

250219 3У Радивилові відбулося громадське зібрання та поминальне богослужіння: місцева громада молитовно згадала про тих, хто у 2014-му ціною власного життя відстоював проєвропейське майбутнє українців на Майдані…

Їх назвали Небесною сотнею – співвітчизників, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі. У п’яту річницю розстрілів на Майдані радивилівці зібралися біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. До жалобних заходів долучилася секретар міської ради І.С.Герасимчук, а також народний депутат від Дубенського виборчого округу О.В.Дехтярчук, який у середу, 20 лютого, побував з робочим візитом у Радивилові.

Читать далее

ТУТ ФІКСУЮТЬ НАЙВАЖЛИВІШІ З ПОДІЙ В ДОЛІ ЛЮДСЬКІЙ

250219 2Радивилівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області: майже кожен із нас хоча б кілька разів у своєму житті відвідували цю установу. Реєстрація народження, смерті, шлюбу, розірвання шлюбу чи зміна імені – це ще не весь перелік питань, з якими громадяни звертаються до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Відділи записів актів громадянського ( цивільного) стану, відомі нам як РАГСи, а згодом – як органи реєстрації актів цивільного стану, входять до складу органів виконавчої влади.

Зробимо невеличкий екскурс в історію створення відділу.

Читать далее

«ДВА ЮРИСТИ – ТРИ ДУМКИ»

250219 1або навіщо потрібна кваліфікована допомога адвоката

Кожна справа, яка розглядається в суді, індивідуальна. Вона характеризується самостійними вимогами та метою, предметом та засобами доказування, розміром судових витрат тощо. В свою чергу, кожний адвокат також є індивідуальною особистістю в області права та законодавства.

Читать далее

21 лютого 2019

ЗУСТРІЧ В МІСЬКРАДІ

210219 3вчора провів народний депутат України О.Дехтярчук, який з робочим візитом відвідав об’єднану громаду та район

 

Під час зустрічі Олександр Володимирович докладно проінформував присутніх про свою роботу в парламенті, плани на найближчу та подальшу перспективу. Висловив свою оцінку виборчого процесу, що набирає обертів, та на програми і реальні шанси кандидатів на президентську посаду.

Читать далее

ДОРОГИ, ДИТСАДКИ, ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

210219 2У таких напрямках нині працюють у Радивилівській ОТГ

У 2016 році 17 сіл добровільно приєдналися до міста Радивилів і таким чином утворилась Радивилівська ОТГ. Цей крок, як невдовзі виявилось, був дуже правильний, бо нині громада самостійно будує дитячі садки, відкриває доступні тренажерні зали й ремонтує проблемні дороги. «Велика кількість вагомих перетворень відбулась тут за останній час. Точка відліку – рішення про утворення ОТГ. Місто допомагає розвиватись  навколишнім селам, а люди, бачачи результат, підтримують зміни і стають їх активними учасниками. Громада максимально залучає кошти інфраструктурної субвенції, субвенції на розвиток територій та інші фінансові механізми», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Корнійчук під час робочої поїздки до громади.

Читать далее

ВІДЗНАЧИЛИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ

210219 1Вже традиційно дата виведення радянських військ з Афганістану, 15 лютого, відзначається у нас як День вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Цьогоріч - вже 30-а річниця цієї пам’ятної для сотень тисяч воїнів та їх матерів події, коли ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців та тих, хто виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З цієї нагоди в міській школі мистецтв відбувся урочистий концерт. З привітаннями до ветеранів-афганців звернулися міський голова Микола Карапетян, голова ветеранської спілки колишніх «афганців» Віктор Вознюк. За підписами керівників об’єднаних громад, райради, райдержадміністрації та районної спілки ветеранів Афганістану було вручено подяки, цінні подарунки сімнадцяти воїнам-інтернаціоналістам. Були вручені також пам’ятні медалі «Честь, мужність, пам'ять», на відзначення 30-річчя виходу з Афганістану.

Читать далее

19 лютого 2019

КОЛИ НЕСУМЛІННИМ БАТЬКАМ ДАЮТЬ ОСТАННІЙ ШАНС

190219 3В Радивилівській міській раді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є забезпечити реалізацію прав наймолодших на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. 

У понеділок, 11 лютого, під керівництвом заступника міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастуха було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Радивилівської міської ради.

Читать далее