• Home

березня 2019

30 березня 2019

В ОЧІКУВАННІ «ДОБРОГО ЦАРЯ»

300319 2І не кажіть мені, що в Україні ніколи не було ні царства, ні царя. Сам знаю. Називали, щоправда, і Данила Галицького царем, і якогось Олелька Олельковича, і ще когось з князів-гетьманів…Але таки точно у нас не було царизму як форми правління. То звідки ж в українців такий потяг до цієї форми та усім керуючої посади?

Збоку глянути: в країні - розгул демократії, суцільні вибори-перевибори. Особливо в цьому році є з кого вибирати: з чотирьох десятків претендентів на булаву, з чотирьохсот з чимось партій. Насправді ж більшість наших «демократичних» виборців йде обирати…царя. З належними царю повноваженнями. Не обмеженими. Ніким і нічим. І не такого собі, а доброго. Благодійника. Ощасливлювача всіх і вся його підданих.

Читать далее

ЩОДНЯ – ПО ДВА ПРИЧЕПИ СМІТТЯ

303019 1вивозять працівники комунальних служб з радивилівських вулиць: місто активно прибирають до Великодніх свят

На часі вже звичні господарським рукам весняні клопоти. Щойно тільки сонячне тепло розтопило рештки снігових кучугур, як бригада з благоустрою міської ради взялась за віники й лопати. За ці березневі дні, як повідомив інспектор з екології, земляних робіт та благоустрою міської ради М.С.Грановський, повністю розчищено від прибордюрного бруду всі центральні міські вулиці - О.Невського, Почаївську, І.Франка, Міцкевича. Впорядковано територію військового кладовища (Меморіал Слави), вивезено сміття із міського кладовища.

Читать далее

29 березня 2019

У ГРОМАДІ ПЛАНУЮТЬ СИСТЕМУ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ СМІТТЯ

290319 3Таке рішення серед інших депутати підтримали під час роботи чергової, 57-ї сесії міської ради

З-поміж більш як трьох десятків питань соціального та господарчого характеру, винесених на порядок денний пленарного засідання, одним із перших депутати затвердили зміни до місцевого бюджету.

Читать далее

НЕБЕЗПЕЧНА СИТУАЦІЯ: ЯК НЕ РОЗГУБИТИСЬ?

290319 2Коли на ваших очах знепритомнів перехожий, виникла пожежа або трапився який інший екстрений випадок, найважливіше при цьому не запанікувати. Адже найчастіше відлік на порятунок людського життя в таких обставинах звужено на хвилини. Як взяти верх над емоціями і чітко зорієнтуватися у випадку тієї чи іншої життєвої небезпеки, учні та педагоги об’єднаної громади дізнавалися у мобільному консультаційному пункті з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях ДСНС у Рівненській області.

Читать далее

В ПОШУКУ НОВИХ ДИВОВИЖНИХ ВРАЖЕНЬ

290319 1На березі р. Іква підносяться до небес неприступні стіни Дубенського замку XVстоліття. Учні 5-го класу Підзамчівської ЗОШ I-III ступенів у супроводі із класним керівником Шуст А.С. відвідали це визначне місце. Вони дізналися про унікальний палац, оповитий легендами і цікавими розповідями. Велич, яскрава історія, таємничість підземних ходів вразили школярів. Діти побували у кімнаті кривих дзеркал, підземеллі, зброярні, відчули дух стародавніх будівель.

Читать далее

27 березня 2019

ПІД’ЄДНАНІ ДО ЖИТТЯ

270319 1Цими днями виповнився рік, відколи на базі районної лікарні запрацювала філія амбулаторного гемодіалізу. Нині новостворений філіал-сателіт обласного відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації надає токсикологічну допомогу тринадцятьом пацієнтам, які потребують нирково-замісної терапії. Ще один такий функціонує у м.Сарни.

Що три дні – по чотири години на лікарняному ліжку, у спостереженні за численними трубочками, по яких безперервно рухається червона лінія. До такого графіку ось вже другий рік вимушений підпорядковувати власне життя 55-річний Олексій, мешканець нашого району. Не відвідати хоча б одну процедуру діалізу, і це загрожуватиме йому інтоксикацією всього організму і суттєвим, аж до критичного, погіршенням самопочуття. Раніше цьому гемодіалізно-залежному пацієнтові доводилось отримувати підтримуючу нирково-замісну терапію у обласній клінічній лікарні. А це – сто кілометрів в один напрямок та довгі чотири години у дорозі. Плюс – сотні гривень, витрачені на проїзд у автотранспорті.

Читать далее

24 березня 2019

«БІГМОРДИ» З БІЛБОРДІВ

240319 1Не можу натішитися з мовної винахідливості нашого народу. Все, що не наше, вельми успішно «перекладається» на українську самобутніми корифеями гумору, іронії та сатири. Отак і з отим малозрозумілим англійським терміном. Наші веселуни створили таку собі словесну «збірну солянку» з йоркширсько- жабокриківським прононсом, як би це м’якше висловитися, – «великі обличчя». Натуральний же вираз «білборд»(англ.billboard)  означає вид зовнішньої реклами у вигляді щита, що встановлюється зазвичай уздовж вулиць, трас; дошка оголошень.

Нинішньої передвиборчої пори тими бордами завішені усі траси, вулиці і провулки. Здебільшого, у містах, здебільшого, у великих. Воно й не дивно, адже ті бордописки має бачити якомога більша кількість народу. Елєкторат, тсьзьять…

Читать далее

23 березня 2019

НА СЛІД ЗНИКЛОЇ НАТРАПИВ ДЖЕРІ

230319 5Жительку Лев’ятина, яку безрезультатно розшукували люди, за лічені секунди знайшла службова поліцейська вівчарка.

За допомогою до райвідділу поліції близько 21-ї години звернулися рідні 79-річної жительки села Лев’ятин. Вони повідомили, що пенсіонерка після обіду пішла з дому у невідомому напрямку і досі не повернулася.

Читать далее

У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ

230319 4В четвер, 14 березня, у залі засідань міської ради відбулись урочистості за участю міського голови М.А.Карапетяна, військового комісара Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника В.А.Мельничука. Жителям громади, які за велінням совісті стали на захист Батьківщини у боротьбі за її суверенітет, було вручено почесні відзнаки Президента України «За участь у антитерористичній операції».

Читать далее

У РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА

230319 319 березня – особливий день у долі Радивилова: навесні, 75 років тому, наше місто було героїчно звільнено від німецько-фашистських загарбників.

У наш час ми перегортаємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою, та віддаємо данину пам’яті полеглим визволителям, перед чиїм безсмертним подвигом ми назавжди в неоціненному боргу.

Вшановуючи ветеранів Другої Світової війни та пам'ять тих солдатів, чий бойовий шлях завершився під скромними обелісками, жителі міста, представники місцевих установ та організацій, керівники району, ветерани праці зібралась на скорботний мітинг-реквієм на міському Меморіалі Слави.

Читать далее