• Home

08 квітня 2019

КРАПКА? ДВОКРАПКА? ТРИ КРАПКИ…

080419 2Верховний суд поновив на роботі «аморальну» виховательку з бугаївського дитсадка «Дивосвіт», яку звільнили через фото в купальнику.

На своїй сторінці у Facebook Черешньовська розповіла, що розгляд справи у районному суді про повторне звільнення призначений на 6 травня. А днями їй повідомили, що Верховний суд підтвердив постанову районного апеляційного суду і тим самим скасував її звільнення. Нагадаємо, торік міністр освіти Лілія Гриневич назвала скандальне звільнення виховательки з дитсадка «розправою». Нижче публікуємо ФБ-повідомлення самої потерпілої:

Читать далее

«НАШ ДІМ» ПІД НОВИМ ДАХОМ!

080419 1У Радивилові - перша весняна «квітка». Однак, пов’язана, як це не дивно, не із сезонним потеплінням… За такою традицією наприкінці березня відзначилося завершення робіт із капітального ремонту покрівлі двоповерхівки, що на вулиці Балки, 7. Тамтешнє об’єднання співвласників багатоквартирного будинку під назвою «Наш дім» одним із перших в Радивилові скористалося цільовою програмою міської підтримки ОСББ. І тепер має привід для радощів: під новим дахом ж бо і живеться затишніше! Досягнутий результат – яскравий приклад того, як із залученням коштів місцевого бюджету та співвласників будинків відбувається осучаснення та обновлення житлового фонду в райцентрі.

Читать далее