• Home

18 квітня 2019

У ШКОЛИ ПОВЕРНУЛИ МЕДСЕСТРУ

180419 5Починаючи з цієї весни, у обох міських навчально-виховних комплексах, а також загальноосвітніх навчальних закладах старостинських округів Радивилівської об’єднаної громади, відновлено кваліфіковане спостереження за станом здоров’я учнів.

… Нерідко у шкільних буднях трапляється таке, що у когось із дітей заболів живіт, у когось – голова. Або в результаті «броунівського руху» учнів на перервах хтось когось ненавмисне штовхнув. Чи трапився який необережний маневр на фізкультурі…. Падіння, травма, кровотеча. Або й того гірше – перелом. У таких випадках життєво необхідною є компетентна долікарська допомога та професійний медичний супровід дитини у навчально-виховному процесі загалом. Забезпечувати ці функції у кожній школі громади відтепер будуть кваліфіковані медсестри.

Читать далее

ГЕРОЇ ПРОДОВЖУЮТЬ В ПАМ’ЯТІ ЖИТИ

180419 4Учнівство та педагогів філії «Копанівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Підзамчівського опорного навчального закладу об’єднала пам'ять про закатовану більшовицьким режимом патріотку України Зою Іванівну Харчук, яка вчителювала тут у другій половині 30-их років минулого століття. У п’ятницю, 5 квітня, на фасаді школи було відкрито меморіальну дошку на її честь, яка свідчитиме підростаючому поколінню про відвагу борців за розвиток Української соборної самостійної держави та їх готовність до самопожертви у цій боротьбі.

Читать далее

У ПЕРЕДВЕЛИКОДНЬОМУ НАСТРОЇ

180419 2В міському Будинку школяра радивилівчанок навчали виготовляти дизайнерські корзинки: у вівторок, 9 квітня, тут відбулись тематична виставка дитячих робіт та передсвятковий майстер-клас.

В таких, щоправда, виготовлених з паперових смужок, пінопласту та зубочисток, не освятити традиційного пасхального провіанту. Зате подібні вироби можуть стати чудовим подарунком рідним та друзям до свята Світлого Христового Воскресіння, наголосили педагоги Будинку школяра перед тим, як мало розпочатись навчання рукоділлю для дорослих. За традицією, творчий колектив закладу щовесни та взимку запрошує жителів міста на креативні заняття, де відкриваються усі секрети сучасних напрямків у стилі «хенд-мейд».

Читать далее

НАШІ ТАЛАНТИ РОЗПУСТИЛИ ВІТРИЛА!

180419 1На свято Благовіщеня обдаровані й здібні вихованці Радивилівської дитячої школи мистецтв запросили поціновувачів музики й художньої діяльності на яскравий творчий звіт. Від щирої душі, сповненої жаги до прекрасного, вони ділилися своїми успіхами та досягненнями за 2018-2019 навчальний рік.

А був він доволі таки цікавим та насиченим: торік, у жовтні, школа відзначила 35-річчя від дня заснування художнього відділу. З цієї нагоди в Радивилівському історичному музеї відбулися урочистості та виставка картин учнів, викладачів та випускників відділу. А перший тиждень квітня приніс у скарбничку здобутків цього мистецького закладу нові перлини: Р.Дудій та А.Тищук, вихованці художнього відділу, під умілим та чуйним керівництвом викладачів А.Б.Капусти та О.М.Бельмас стали переможцями заочного етапу конкурсу «Золотий мольберт», який проходив у Львові. Наскільки талановито володіють пензлем юні радивилівські художники, засвідчила підсумкова виставка, облаштована у холі школи.

Читать далее