• Home

22 квітня 2019

РАДИВИЛІВ ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ!

220419 3Знову маємо привід гордитися юними талантами нашого міста: із напружених конкурсних виступів вкотре – із феєричною перемогою - повернулися вихованці молодшої та старшої груп зразкового аматорського ансамблю танцю «Калейдоскоп». Шлях до високих нагород та почесних визнань всім, хто приходить у цей ансамбль з прагненнями прикрасити своє життя танцем, вказує креативний і досвідчений хореограф Яна Василівна Гуска.

На минулих вихідних творчий колектив, який є постійною окрасою більшості місцевих урочистостей та святкувань, демонстрував свою високу виконавську майстерність і на львівській сцені. У цей час в місті Лева відбулись одразу кілька яскравих мистецьких подій.

Читать далее

ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ «СПІВАЮЧИМ РЕКТОРОМ»

220419 2Днями учні Радивилівського професійного ліцею, 33 групи,що навчаються за професією 'Кухар. Кондитер" в супроводі майстра виробничого навчання Табінської Нелі Йосипівни відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Такий подарунок для нас організував легендарний ректор М.Поплавський. Усі витрати на організацію та проведення цього заходу були здійснені саме ним.
Переступивши поріг навчального закладу, учні одразу потрапили у динамічний вир навчання та дозвілля цього вузу. Першою локацією гостей стала реєстрація, яку проводив 'Штаб абітурієнтів'. Студенти-активісти гостинно зустрічали майбутніх колег та кваліфіковано відповідали на їх численні запитання.

Читать далее

ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!

220419 1Здоров’я – ценайдорожчий скарб для кожної людини. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почуваєтьсявпевнено, бо вона усвідомлює,щокеруєсвоїмздоров’ям, є його господарем. Саме тому з ранньогодитинства треба формуватинавичкищодоведенняздорового способу життя.

Так, в Підзамчівській ЗОШ I-IIIступенів, згідно річного плану роботи навчального закладу, пройшов тиждень охорони здоров’я. Діти із задоволенням виконували проектні роботи «Здоровим бути модно!» Це дало їм змогу не лише проявити свої творчі здібності , а й можливість працювати в команді, спілкуватися, виконувати певні пошукові завдання.

Читать далее