• Home

23 квітня 2019

З ЛІТАКІВ РОЗКИДАТИМУТЬ ПРИМАНКИ ДЛЯ ХИЖАКІВ

230419 4В такий спосіб буде проводитися пероральна вакцинація диких тварин від сказу

З  метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб на 2019 рік на всій території Радивилівського району буде проводитись кампанія з пероральної імунізації  диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

Читать далее

ОСУЧАСНЕНО МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР

230419 3Знакова подія у Радивилівському історичному музеї, пов’язана з творчістю та мистецтвом: на початку тижня тут відбулось урочисте відкриття модернізованої виставкової зали.

Почесну місію розрізання символічної стрічки виконали юні вихованці художнього відділу дитячої школи мистецтв на чолі із заступником міського голови з гуманітарних питань О. Пастухом. На урочистостях побували також педагоги, які майстерно розвивають у дітях талант до образотворчого мистецтва А.Капуста, О.Бельмас, майстри-рукодільники об’єднаної громади О.Круглик, М.Олійник. На запрошення взяти участь у пам’ятній події відгукнулась старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, мистецтвознавець І.М.Локшук.

Читать далее

ФУРИ ПРОДОВЖАТЬ ШТРАФУВАТИ ЧЕРЕЗ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ

230419 2Найближчим часом у селі Опарипси Радивилівського району відновить роботу стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю транспорту

«З початку року він не працював, адже потрібне погодження тимчасової схеми розміщення дорожніх знаків від Департаменту патрульної поліції Нацполіції України. Сьогодні управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА отримало такий дозвіл. Наразі чекаємо погодження графіку від патрульної поліції в Рівненській області. Тож вже невдовзі на ділянці 434 км автодороги державного значення М-06 «Київ-Чоп» продовжать перевірку вантажівок на перевантаження», - розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Читать далее

НОВИНИ БЛАГОУСТРОЮ: У РАДИВИЛОВІ ПРОГРЕЙДЕРУВАЛИ ДОРОГИ

230419 1А також впорядкували огорожу на міському кладовищі.

На паркан зі сторони центральної вулиці О.Невського, довжиною 270 метрів, було витрачено 120 літрів фарби для зовнішніх робіт. Малярські роботи виконували працівники бригади з благоустрою. До Великодніх свят міське кладовище також прибрали від сміття та провели санітарну чистку аварійних, високорослих дерев.

Сприятливі синоптичні умови на початку квітня також дозволили у оптимально стислі терміни провести грейдерування доріг комунальної власності на території міста. Так, зокрема, у ці дні техніка працювала на «ґрунтівках» вулиць Лісової, Єднання, Толстого, Ковпака, Конституції, Бальзака, Чубая, Б.Хмельницького, Тихої, Набережної.

Читать далее