• Home

26 квітня 2019

«ДАРАГІ УКРАЇНЦІ !??..»

260419 3Саме цією фразою, користуючись лексикою одного відомого політика жіночої статі, я вирішив озаглавити свої роздуми по гарячих слідах виборчої кампанії, що вже стала історією. Про її перебіг ще довго триватимуть дебати та ламатимуть полемічні списи аналітики, політологи та учасники соціальних мереж. Адже це справжній феномен новітньої України: кандидат у Президенти набрав рекордну кількість голосів виборців. Три чверті з тих, хто прийшли на виборчі дільниці, віддали свої голоси молодості, надії на мир та порядності.

Щоб проілюструвати цей факт, звернуся до аналітичних даних.

Читать далее

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СУЧАСНОЇ ДІАГНОСТИКИ

260419 2У Радивилівській лікарні – нові система УЗД й апарат штучної вентиляції легень, вартістю понад 2 мільйони гривень

Новий апарат штучної вентиляції легень завезли до Радивилівської районної лікарні. Також оновлено й апарат УЗД: з допомогою сучасної техніки у пацієнтів діагностуватимуть хвороби для максимально точного подальшого лікування.

Можливість оновити медичне обладнання цього року з’явилася у Радивилівської райлікарні завдяки проекту благодійного фонду "Любіть Україну", профінансованого Посольством Японії в Україні, та завдяки співпраці з громадою Радивилова.

Читать далее

ПІДКОРИЛИ СТОЛИЧНИЙ ТАНЦПОЛ

260419 1Для цього вихованцям старшої групи зразкового аматорського ансамблю «Калейдоскоп» вистачило й чотирьох хвилин. Радивилівські танцівники досі у відчуттях неймовірної ейфорії, адже стали володарями «Гран-прі» міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «З Україною в серці». Мистецька подія відбувалася цієї неділі, 21 квітня, у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Огляд дитячих талантів розпочався о дев’ятій годині ранку і тривав увесь день, аж до пізнього вечора.Цієї весни це уже другий за ліком міжнародний фестиваль, у якому відомий радивилівський колектив успішно злітає на вершину творчого Олімпу. Тільки якщо до цього нещодавнього виступу «калейдоскопівці» збирали щедрі ужинки призових перших місць, то тепер мають вдвічі більший привід гордитися своєю виснажливою роботою у репетиційній залі.

Читать далее