• Home

травня 2019

28 травня 2019

НА БАТЬКА – З КУЛАКАМИ

280519 2Через сімейний конфлікт 38-річний радивилівчанин жорстоко розправився з рідним батьком. Потерпілий нині знаходиться в нейрохірургічному відділенні Рівненської міської лікарні.

Як повідомили кореспондентам тижневика «Сурми Радзивілів» у місцевому відділенні поліції, бійка трапилася на фоні сімейного скандалу: обидва чоловіки на той момент перебували у нетверезому стані. Не дійшовши словесного порозуміння у протиріччях, що виникли, син пішов на батька з кулаками, нанісши тому у ділянку голови п’ять ударів.

Читать далее

ЗА ТАКИМИ ЗМІНАМИ – МАЙБУТНЄ ГРОМАДИ

280519 1Чергове пленарне засідання 60-ї сесії Радивилівської міської ради, яке відбулось у п’ятницю, 17 травня, дало можливість оцінити результат злагодженого діалогу представницької і виконавчої гілок влади, їх конструктивне співробітництво. Одним із перших питань в ході роботи сесії депутати заслухали звіт М.А.Карапетяна про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік.

 

Очільник об’єднаної громади охарактеризував здобутки у всіх сферах її життя, коротко зупинившись і на основних показниках соціально-економічного розвитку. Зокрема зазначив, що, незважаючи на доволі таки непрості реалії сьогодення, консолідувавши думки і співпрацю разом з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, міській раді вдається не збавляти обертів й далі успішно вирішувати назрілі питання економічного та господарчого характеру. Значну увагу під час свого виступу М.А.Карапетян приділив питанням розвитку інфраструктури - як на території міста, так і в межах старостинських округів. Адже у кожному селі після затяжної відсутності будь-якого покращення нині чітко видно позитивні зміни.

Читать далее

27 травня 2019

ШУКАЛИ СКАРБИ РАДЗИВІЛА

270519 3Цьогоріч нашому мальовничому містечку Радивилів виповнюється чотириста п’ятдесят п’ять років. А імениннику, як відомо, прийнято дарувати подарунки. Ми довго думали, що б такого неординарного подарувати такому поважному ювіляру, і вирішили організувати перший в Радивилові загальноміський квест для молоді громади під назвою «Скарб Радзивіла».

Читать далее

ШКОЛЯРАМ ПОДАЮТЬ СТРАВИ РЕСТОРАННОГО РІВНЯ

270519 2Колектив кухарів Радивилівського НВК «школа №2-ліцей» наважився зробити крок на територію гастрономічного новаторства. І тепер у цьому освітньому закладі дітям готують вишукані страви з авторського меню від переможця кулінарного шоу «Майстер-шеф 5» Євгена Клопотенка

Шкільне харчування має задовільняти всі потреби організму. Потрібні як складні вуглеводи, які дають тривалу енергію, так і білки – для побудови всіх тканин і належної роботи імунної системи.

Читать далее

ВІДЗНАЧЕНО ГРАМОТАМИ ОБЛАСНОГО РІВНЯ

270519 1За підсумками обласного конкурсу «Енергозбереження очима дітей» одразу дві вихованки КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради зайняли переможні друге та третє місця.

Знову відзначилися талантом і творчими досягненнями учні художнього відділу місцевої школи мистецтв ім.Г.Жуковського. Завдяки неординарній манері живопису, вмінню майстерно відтворювати актуальні теми сьогодення за допомогою пензля та фарб, підопічні І.І.Чубаєвського, який нині курує роботою художнього відділу – Єлизавета Мамчур та Анна Токмина – впевненоp зійшли на п’єдестал переможців.

Читать далее

22 травня 2019

«…БО ПИШЕТЕ ГРАМОТНО!»

220519 7Не так давно перестріла мене на ринку одна жіночка. Знаю її ще з вісімдесятих, працювала скромним службовцем у районному комітеті народного контролю. Не того, що нині - назва партії. Того контролю, що був ліквідований одним з перших на зорі незалежності. Заважав…

Пенсіонерка щиро зізналася, що віднедавна зовсім відмовилась від районної газети, тої, що роздержавлена. З її слів, мало того, що в ній нічого читати, так ще ж страшенно безграмотно зроблена.Що вже й казати про партійну біло-пухнасту газетку…

Читать далее

ВІДШЛІФОВУЮТЬ ФОРМУЛУ: «ЗА МІНІМУМ ЧАСУ – МАКСИМУМ ПОСЛУГ»

220519 6Починаючи з 13 травня, в тестовому режимі запрацював Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Радивилівської міської ради. Офіційне відкриття заплановано провести в суботу, 25 травня, у рамках святкування Дня міста в Радивилові. У центрі буде надаватися 197 адміністративних послуг, в тому числі – і 29 соціальних послуг. Допомогу в інституційному створенні ЦНАПу, навчанні персоналу, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Читать далее

НАВЧАТИМУТЬСЯ ЗА НОВИМИ КОМП’ЮТЕРАМИ

220519 5За підтримки державної програми соціально-економічного розвитку, як результат спільних напрацювань Радивилівської міської ради з народним депутатом України від Дубенського виборчого округу О.В.Дехтярчуком, у кабінеті інформатики міського навчально-виховного комплексу «школа№1-гімназія» вдалось повністю оновити комп’ютерну техніку.

Чудова новина об’єднала шкільну родину на урочистій лінійці. Під дружні учнівські оплески, тринадцять сучасних, укомплектованих всім необхідним, комп’ютерних наборів нардеп О.В.Детярчук, спільно з міським головою М.А.Карапетяном, у середу, 8 травня, вручили директору школи-гімназії А.В.Фаєвській.

Читать далее

ХИЖАКІВ ВАКЦИНУВАЛИ ЗА КОШТИ З ЄС

220519 4Минулого тижня у Демидівському, Млинівському та Радивилівському районах області проводили імунізацію диких хижих тварин від сказу. Саме ці 1300 квадратних кілометрів обрали через їхнє розташування у 100-км зоні від кордону з ЄС.

З 26 квітня по 4 травня кілька літаків скидали приманки з вакциною. Докладніше про заходи розповів нам заступник голови Держпродспоживслужби у Рівненській області Олександр Костюк:

Читать далее

СРІБНИЙ ДЗВОНИК ПОКЛИЧЕ В ЛІТО!

220519 3Навчальний рік добігає кінця: всього за два тижні, у п’ятницю, 31 травня, в усіх освітніх закладах Радивилівської об’єднаної громади прощально продзвенять шкільні дзвоники, проводжаючи учнів на довгоочікувані канікули.

Як поінформували наше видання у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради, якихось додаткових змін у графіку в школах цьогоріч не передбачається. Тож традиційні лінійки з нагоди закінчення навчального року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах заплановано провести вранці 31-го травня.

Читать далее