• Home

червня 2019

25 червня 2019

ЇХАВ ІЗ ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ І СКОЇВ СМЕРТЕЛЬНУ ДТП

250619 8На Львівщині трапилася жахлива аварія за участю радивилівчанина: 27-річний водій насмерть збив мешканця Львівщини, коли той ремонтував пробите колесо у вантажівці.

Як повідомляють поліцейські, смертельна ДТП сталася близько першої години ночі в Бродах на вулиці Богуна:

«В Бродівське відділення поліції 16 червня надійшла інформація про пригоду, яка сталася о 00.54 в райцентрі на вулиці Богуна, 60.

Читать далее

ВЕТЕРАНУ ЖУРНАЛІСТИКИ – ПОДЯКА ВІД КОЛЕГ

250619 7Як ми повідомляли раніше, 1 червня виповнилося 85 років колишньому редактору районної газети Антону Филимоновичу Лісничому, якого редакція тижневика привітала з ювілеєм на своїх сторінках. А днями ми завітали до ветерана журналістики з ще однією приємною місією. Редактор газети Володимир Мартинюк вручив йому Подяку Національної спілки журналістів України такого змісту:

Читать далее

ВОНИ СУМЛІННО НЕСУТЬ СВОЮ СЛУЖБУ

250619 5Давно відомо, що дільничний – це народний працівник поліції, якого люди мають знати, довіряти і співпрацювати з ним. Що керує людиною у виборі такої професії? Напевно, кожен з нас знає своє місце у житті та прагне займатися справою, котра до душі. Робота дільничного офіцера досить складна. Майже кожен громадянин міста чи села опинявся в ситуації, коли потрібно було звернутись за допомогою до дільничного офіцера. Саме він, як універсальний поліцейський, входить в кожну сім'ю, вивчає проблеми людей, у межах своєї компетенції вирішує їх та намагається допомогти. 

Читать далее

ДВІР КРАСИВИЙ, КОЛИ ГОСПОДАР – ДБАЙЛИВИЙ!

250619 4За принципом відомого прислів’я - де сім господинь, там хата неметена, - мешканцям багатоквартирних будинків, часто, важко дійти згоди: хто ж має дбати про благоустрій території за вікнами квартири. Тому, вряди-годи виходить так, що і бур’ян по коліна, і сміття по щиколотки. Але це жодним чином не стосується п’ятиповерхівки, розташованій на вулиці Міцкевича, 3. Тутешні мешканці власною працею демонструють злагодженість ідей та зусиль і, без усілякого перебільшення, можуть слугувати іншим багатоквартирним помешканням за приклад. Зокрема, у питаннях, як власне подвір’я перетворити на оазу краси та зразкового благоустрою.

Читать далее

ЩОБ ГОСПОДЬ БЛАГОСЛОВИВ НА МИР

250619 3Прихожани міського храму Святого Олександра Невського та священики церков УПЦ пройшли молитовною ходою, відвідуючи на своєму шляху оселі хворих та немічних

Болісною раною на тілі України кровоточить Донбас: щодня чути тривожні зведення про поранених та загиблих. Аби, нарешті, на території збройного конфлікту припинилися постріли, перестали сиротіти сивочолі матері і малолітні дітки, місцеві жителі – парафіяни храму Святого Олександра Невського, вкотре згуртувалися у молитві. З церковними піснеспівами, прославляючи Велич Святого і Всемогутнього Господа, третього дня Зелених свят багатолюдна вервиця вирушила з подвір’я храму у молитовну ходу.

Читать далее

НАЙЖОРСТОКІША ВІЙНА: ДОРОГА ЇЇ ЦІНА

250619 2Думаю, напередодні чергової річниці сумної дати, 22 червня 1941 року, багатьом буде корисно прочитати цей уривок зі спогадів: "Степан Кашурко - колишній помічник з особливих доручень маршала Івана Конєва, генерал-полковник, Президент Центру розшуку та увічнення безвісти зниклих і загиблих захисників Вітчизни: «Напередодні 25-річчя Перемоги маршал Конєв попросив мене допомогти йому написати замовну статтю для "Комсомольської правди". Обклавшись всілякою літературою, я швидко накидав "каркас" очікуваної "Комсомолкою" переможної реляції в дусі того часу і на наступний день прийшов до полководця. З усього було видно: сьогодні він не в дусі»...

- Читай, - буркнув Конєв, а сам нервово заходив по просторому кабінету. Схоже, його мучила думка про щось наболіле.

Гордовито взявши руки в боки, я почав з пафосом, сподіваючись почути похвалу: "Перемога - це велике свято. День всенародного торжества і радості. Це ..."

- Досить! - сердито обірвав маршал. - Досить радіти! Нудно слухати. Ти краще скажи, у вашому роду всі прийшли з війни? Всі при здоров'ї повернулися?

Читать далее

«ЗНИКЛИЙ БЕЗВІСТИ»

250619 1- повідомлення з такими словами отримували мільйони сімей учасників бойових дій тієї, найстрашнішої в історії людства, війни. Страшний гнітючою безнадією лист: жила собі людина і - ні могили, ні навіть вістки щодо бодай приблизного місця її останнього спочинку – надійшов свого часу і в мою родину...

Мій дід по материнській лінії, Антон Трохимович, з молодих літ працював на залізниці. Жив з сім’єю у Києві. Був доволі освіченим. Пригадую, розповідав, що у роки Першої Світової війни навіть бачив «Ніколашку» - російського імператора Миколу ІІ. Здається, саме у Радзивілові, коли цар інспектував війська на лінії фронту. Дід був активним членом «Просвіти», про це збереглися відомості в місцевих історичних архівах.

Читать далее

18 червня 2019

РІВНЯЮЧИСЬ НА КОЗАЦЬКІ ТРАДИЦІЇ

180619 3Учнівська команда «Гарячі серця» Радивилівського НВК " школа№2-ліцей" завершила нелегку боротьбу у військово-патріотичній грі "Сокіл"("Джура"). За підсумками ІІ обласного етапу наші учасники були удостоєні почесного третього місця серед двадцяти команд Рівненщини.

Об’єднанні жагою до перемоги, початок літа юні джурівці зустріли у напруженому темпі конкурсних змагань. В історії Запорізької Січі джурами називали молодих юнаків, які йдуть шляхом воїна, здобуваючи знання, вміння, навики, щоб згодом стати козаком.

Читать далее

З ПІСНЯМИ Й ТАНЦЯМИ – ДО ЗАХИСНИКІВ

180619 2Цими вихідними вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «SOULART» комунального закладу «Радивилівський міський Будинок культури» дарували своє мистецтво особливим глядачам – українським військовослужбовцям. З ініціативи керівництва 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного збройних сил України юним радивилівським артистам було вручено подяку: за плідну співпрацю і вагомий внесок у військово-патріотичне виховання.

Читать далее

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЩО КАЖЕ ЗАКОН?

180619 1Відповідно до Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», в Радивилівській об’єднаній територіальній громаді було проведено засідання тематичного «круглого столу».

Читать далее