• Home

03 липня 2019

ВИПУСКНИЙ ПІД МУЗИКУ СЕРЦЯ

030719 4Відсвяткували минулої суботи одинадцятикласники Радивилівського НВК "школа №1-гімназія".

Цьогоріч цей освітній заклад відзначив 52-ий випуск школи і ювілейний, півстолітній випуск учнів гімназійних класів. Попри неприємний технічний форс-мажор, внаслідок якого юнакам та дівчатам довелось практично цілу концертну програму випускного вечора відпрацювати без супроводу звукопідсилюючої апаратури, їхнє прощання зі школою відбулось не менш хвилююче та емоційно. Свій випускний вальс 48 вчорашніх одинадцятикласників навчально-виховного комплексу затанцювали, дослухаючись до ритмів власних палких сердець!

Читать далее

ВЧАДІВ У ВЛАСНІЙ ХАТІ

030719 3житель с.Рудня-Почаївська Радивилівського району

За повідомленнями з офіційних джерел, про те, що бездиханне тіло господаря знаходиться всередині задимленого будинку у відділення поліції повідомив його сусід.

Читать далее

НА КРИЛАХ ЧЕРВНЯ І МЕЛОДІЙ

030719 2Літо найкраще проводити з улюбленою піснею, в цьому впевнені творчі і талановиті виконавці з ветеранського клубу «Надвечір’я» А щоб переконати в цьому інших жителів міста, запросили усіх бажаючих на чудовий тематичний концерт, у якому зібрали свої найяскравіші музичні напрацювання. 

Читать далее

І ЗВУЧАЛА НАД ГАЯМИ ПІСНЯ

030719 1А ще - дрібненько відбивав ритми запальний танок: у неділю, 23 червня, всільському клубі відбувся яскравий, наче літній день, творчий звіт.

Усяким людям - всякії даються дари: одному - руки золоті,що все вміють, іншому – серце – що безупинну горнеться до пісні і творчості. Таких от - працьовитих, співочих, в усьому талановитих людей у Гаях-Левятинських Немирівського старистинського округу Радивилівської ОТГ – ніколи не бракувало!

Читать далее