• Home

05 липня 2019

ПО ЧЕРВОНОМУ ХІДНИКУ - У САМОСТІЙНЕ ЗАВТРА

050719 4Вирушили цієї суботи випускники 11-их класів Радивилівського НВК "школа№2-ліцей".

Свято прощання зі школою було вибудуване за концепцією зйомок телефільму про шкільну юність. В розвиток ідеї, наче на відомому кінофестивалі, вчорашні одинадцятикласники прибули на вручення атестатів зрілості на лімузині, від дверцят якого до святкових урочистостей, наче справжні кінозірки, вони пройшлися червоною доріжкою. До тієї межі, за якою закінчується їхнє дитинство.

Читать далее

ДАРУЄ ЗЦІЛЕННЯ БЕЗПЛІДНИМ

050719 3У Радивилові перебувала чудотворна Ізмаїльська ікона Богоматері «Нев'янучий цвіт». Зустріч святині відбулась у вівторок, 2 липня: вірні православної церкви та священики хресним ходом провели чудотворний образ до храму Святого Олександра Невського, де відбулась Божественна літургія та молебень з акафістом Божій Матері.

Ізмаїльська ікона пресвятої Богородиці є місцешанованим образом Одеської єпархії і була написана в XIX столітті, імовірно грецьким іконописцем. Вона була сімейною іконою благочестивих жителів міста Ізмаїла Георгія і Марії (прізвища залишилися невідомі), і тому на іконі присутні небесні покровителі цього сімейства – святі великомученик Георгій Побідоносець і рівноапостольна Марія Магдалина. У 1937 році ікона була подарована ними Ізмаїльському чоловічому монастирю святих рівноапостольних Костянтина і Олени.

Читать далее

ЛИНУЛИ НАД РАДИВИЛІВЩИНОЮ КОЗАЦЬКІ ПІСНІ!

050719 2Основну тональність цьоготижневому вікенду задавали патріотичні мотиви. В п’ятницю, 28 червня, у Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви», що в с.Пляшева, відбулось урочисте відкриття ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні "Встань, козацька славо! Засвіти знамена!", який відбувається під егідою Міністерства культури України. Захід відвідав міністр культури Євген Нищук.

Читать далее

МУЖНОСТІ Й НАСНАГИ У БОРОТЬБІ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ!

050719 1Поліцейських Радивилівщини привітали з професійним святом
У своєму виступі начальник місцевого відділення поліції, підполковник поліції Володимир Миколайович Коркош зазначив: зміни у нашій державі міцно асоціюються з новою українською поліцією. І кожен день відповідальної служби у реформованій правоохоронній системі спрямований на те, аби зберегти відповідність високій планці людських очікувань. 
Очільник поліції Радивилівщини наголосив на ключовому: людям, які носять поліцейську форму, щодня доводиться мати справу з ризиками та небезпеками, щоб дбати про громадський порядок й спокій, забезпечувати верховенство права. 

Читать далее