• Home

10 липня 2019

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАСТЕРЕГЛИ НЕПОВНОЛІТНІХ ПІРНАЛЬНИКІВ:

100719 3Не знаючи броду – не лізьте у воду!

Літня спека спонукає дорослих і дітей шукати порятунок від високих температур біля водойм. Однак не усі при цьому дотримуються елементарних правил безпеки. 
Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки стаються зазвичай через те, що дорослі залишають малечу без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки, або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.

Читать далее

ЗАМІСТЬ ЗАЛЯКУВАТИ, ВЧІТЬ ДІТЕЙ ДІЯТИ

100719 2На початку літа країну сколихнула жорстока розправа над 11-річною Дарією Лук’яненко із с.Іванівка, що на Одещині: нелюд поглумився над дитиною, а тоді вбив. Тіло нещасної дівчинки збоченець втопив у вигрібній ямі на власному подвір’ї, прив’язавши до ніг камені…

Школярка зникла посеред білого дня, йдучи на тренування на танцювальний гурток, який відвідувала змалку. Кількаденні пошуки сотень добровольців та кінологічної служби не увінчались успіхом. Даринку знайшли майже через тиждень – для того, щоб оплакати і провести у останню дорогу. Підозрюваним у вбивстві дівчинки - місцевий молодий хлопець Микола Тарасов, який ніде не вчиться і не працює. Він вже зізнався правоохоронцям у скоєнні звірячого злочину. 

Читать далее

У РАДИВИЛОВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ

100719 1До святкування долучились не лише юні за віком, а й всі, хто молодий душею!

Сучасні й освічені, місцеві юнаки й дівчата креативно та яскраво творять сьогодення нашого краю, закладають міцні підвалини в його майбутнє. Енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість завжди знаходять втілення у цікавих проектах, акціях, у спорті та мистецтві. Саме завдяки радивилівській молоді, її таланту, про наше місто, цілу громаду, знають далеко  за межами області. Знають, як про територію експресії, високих досягнень та невичерпного потенціалу.

Читать далее