• Home

12 липня 2019

ЦІНА ЖИТТЯ – 10 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

120719 4Жительці села Бугаївка потрібна невідкладна операція

До редакції тижневика звернулась за допомогою жителька села Бугаївка Марія Федорівна Гаврилюк. Вона привезла висновок кваліфікованих лікарів з Києва про необхідність невідкладної операції найпізніше - до 23 липня 2019 року.

У зв’язку з браком необхідних коштів на проведення цієї складної і дороговартісної операції, жінка звертається до всіх небайдужих людей, підприємців, бізнесменів, керівників підприємств про надання посильної фінансової допомоги.

Прохання кошти перераховувати на такі рахунки: (Ощадбанк) 6706 3500 2212 7834; (Приватбанк) 4731 2191 0732 9462.

Вказати – на операцію Гаврилюк Марії Федорівни

Виявімо співчуття та щедрість душі. Допоможімо людині в біді!

Читать далее

ІЗ НАЙКРАЩИМИ ВРАЖЕННЯМИ ПРО РАДИВИЛІВ

120719 3У середу, 10 липня, завершили своє семиденне літнє таборування школярі гміни Нове Республіки Польща. Сімнадцятеро тинейджерів провели веселий та незабутній час у нашому місті, відвідуючи наймальовничіші туристичні куточки нашого та сусідніх регіонів.

Літнє дитяче таборування відбулось у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю, підписаного Радивилівським міським головою М.А.Карапетяном та бурмістром гміни Нове Чеславом Волінскі торік у травні, в ході святкування Дня міста. Відтоді наша громада активно розвиває українсько-польські відносини з метою обміну досвідом у сфері культурно-освітньої діяльності, цивільного захисту населення, тощо.

Читать далее

А МАМА ДЕ? У КЛУБІ!

120719 2Клуб спілкування молодих мам розпочав роботу у Радивилові

Щотижня – у вівторок та четвер – в приміщенні центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: вул. І.Франка, 13, для усіх бажаючих проводитимуться цікаві тренінги на предмет того, як бути хорошою та відповідальною мамою, розуміти свою дитину, бути для неї надійним другом та порадником.

Читать далее

ВІНОЧКИ СПЛІТАЛИ, НА ВОДУ ПУСКАЛИ

120719 1У Радивилівській ОТГ відбулись традиційні купальські гуляння

З багатьма своєрідними обрядами та піснями, які сягають корінням в далеку давнину, жителі та гості Радивилівської об’єднаної громади відзначили це найколоритніше літнє свято. Мистецька програма проходила на території Немирівського старостинства і зібрала на березі місцевого ставка чи не вдвічі більше глядачів, ніж минулоріч. Прикметно, що цього літа до видовищної забави долучилися також юні гості із Республіки Польща, які у рамках підписаного договору про стратегічне партнерство між Радивиловом та гміною Нове прибули у наше місто на літнє таборування. Українсько-польські відносини наша громада розвиває, починаючи від травня 2018 року, коли в рамках відзначення Дня міста відбулось підписання відповідних документів між головою Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетяном та бурмістром гміни Нове Чеславом Волінскі.

Читать далее