• Home

29 липня 2019

ТИСЯЧНОГО ВІДВІДУВАЧА ЗУСТРІЛИ З ПОДАРУНКАМИ!

290719 4Цими днями, 25 липня, минає два місяці, відколи у нашій громаді розпочав роботу новостворений Центр надання адміністративних послуг.

За цей період фахівцями центру було надано 3 413 видів послуг, тож місцеві жителі встигли належно оцінити, наскільки якісно організовано сервіс, який здатний оперативно та професійно задовольнити основні документальні потреби громадян. Найбільш часто населення зверталося з приводу отримання довідок про склад сім’ї, витягів з Державного земельного кадастру, послуг Держгеокадастру, проведення реєстраційних дій. Радивилівський ЦНАП постійно удосконалює свою роботу, усі зусилля тут зосереджені на те, аби у громадян не виникало необхідності затрачати свій час, звертаючись за тими чи іншими довідками до різних адміністративних органів з різними прийомними годинами, і які, до того ж, розпорошені територіально.

Читать далее

МАЄМО ЗА ЧЕСТЬ ПАМ’ЯТАТИ І ДЯКУВАТИ

290719 3Цього липня минуло п’ять років із часу загибелі нашого земляка, воїна-добровольця Ігоря Черняка. Визволяючи від російсько-терористичних угруповань місто Попасна, що у Луганській області, він віддав своє життя, аби над окупованими українськими землями знову замайорів жовто-блакитний стяг. Додамо, що Попасну звільнили 22 липня, а Ігор Черняк був вбитий 18 липня, під час штурму міста.

Читать далее

КАНДИДАТ ВІД «СЛУГИ НАРОДУ» НАБРАВ БІЛЬШЕ ГОЛОСІВ, АНІЖ ДВА ЧИННІ НАРДЕПИ-КОНКУРЕНТИ

290719 2У 154-му окрузі, в який входять південні райони області (Дубенський, Здолбунівський, Радивилівський, Демидівський та Млинівський райони), вже оголошено офіційні результати виборів до парламенту.

Ці райони називають найбільш патріотичними на Рівненщині. На цих виборах, втім, 154 округ не відійшов від загального тренду і проголосував у більшості за пропрезидентську партію «Слуга народу». За неї віддали свої голоси 34 411 виборців – 40,2% з тих, хто прийшов на дільниці.

До слова, явка у цьому окрузі була найвищою в області – 50,6%.

Читать далее

«НЕ СМІТИ!»

290719 1Скільки мовлено-перемовлено: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Але багатьом нашим співгромадянам це - як горохом об стіну…

Ось найсвіжіша інформація з публікації «У СМІТТІ – ПО САМІ ВУХА»: «Україна потрапила у топ-10 країн із найбільшим обсягом сміття на людину. Україна у десятці країн із найбільшим обсягом сміття на жителя. Очолила рейтинг Канада. Там на одного мешканця припадає 36 тонн відходів. Ми – на дев’ятому місці. 10 тонн сміття припадає на одного українця. За даними Світового банку – відходи на планеті лише зростають. Через приріст чисельності населення до 2050 року кількість непотребу має збільшитися на 70%. Більше ніж третина відходів на планеті пов’язана зі сферою будівництва і реконструкції».

Читать далее