• Home

09 серпня 2019

КОШТИ ВКЛАДЕНІ В ЗДОРОВ’Я

090819 2Напередодні Дня великомученика та цілителя, святого Пантелеймона, який вважається покровителем медицини, ми вирішили поспілкуватися з в.о. генерального директора комунального не­комерційного підприємства "Радивилівська районна лікарня" Ф.Г. Стецюком.

– Протягом нинішнього року ми реорганізувалися і ввійшли в реформу вторинної медичної допомоги, - розповів Федір Григорович. - Стали комунальним некомерційним підприємством. Переоформили всі ліцензії, провели акредитацію закладу. Об'єднані територіальні громади виділили нам мільйон гривень на придбання лабораторного обладнання. На сьогодні використано вже 600 тисяч.

Читать далее

ДЛЯ МОЛОДІ, ДІТЕЙ, ВСІЄЇ СТАРОСТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

090819 1У перший день серпня в Батькові відбулось святкове відкриття сучасного тренажерного центру, а також капітально відремонтованого адміністративного приміщення колишньої колгоспної контори. Зручно облаштовані кабінети уже «обживають» в.о. старости та фахівці старостинства: мешканці сіл Немирівки, Батькова, Гаїв-Лев’ятинських відтепер звертатимуться сюди у вирішенні всіх життєво важливих питань.

А ще всього якийсь рік тому територія біля покинутої контори потопала у чагарниках та непрохідних дикорослях. Приміщення не експлуатувалось більше двох десятиліть, тут було відсутнє електропостачання та повністю демонтована система опалення.

Читать далее