• Home

12 серпня 2019

МІЖНАРОДНИЙ ХРЕСНИЙ ХІД ДО ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ

120819 3В суботу 3 серпня 2019 року міжнародний хресний хід, в якому взяли участь паломники з Польщі, Білорусі і Волині, прибув до Свято-Успенської Почаївської Лаври. На святих воротах учасників хресної ходи, які подолали протягом більш аніж двох тижнів понад 300 кілометрів, зустріли насельники святої обителі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Лаври.

Читать далее

«ПРОДАЄТЬСЯ…». АЛЕ НЕ «ЗДАЄТЬСЯ»

120819 2З цими фактами редакції нашого тижневика доводиться зустрічатися вже не перший рік. У місті та в районі продається чимало квартир та житлових будинків: оголошення про це рясніють і на сторінках інших місцевих видань. Водночас ми не можемо повідомити нічого втішного тим, хто по телефону або через Інтернет просять допомогти з орендою житла чи кутка. Нема таких оголошень, хоч ти лусни. Хоч попит існує.

Читать далее

ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ LVIVMOZART ЗІГРАЛИ БІЛЯ ЗРУЙНОВАНОЇ СИНАГОГИ

120819 1Не в залі філармонії, а біля зруйнованої синагоги у місті Броди на Львівщині відбувся перший і центральний концерт Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт ЛМР.

“Біля руїн синагоги у місті Броди відбувся напередодні увечері грандіозний пам’ятний концерт, присвячений ювілею письменника Йозефа Рота. Це перший і центральний концерт Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt, котрий уже втретє проходить на Львівщині”,- йдеться у повідомленні.

За словами артдиректорки фестивалю Оксана Линів, цілий світ знає романи видатного письменника Йозефа Рота, але мало кому відомо, що він був народжений на Львівщині, у містечку Броди.

Читать далее